logo

AYŞENUR İLE ÖMER MUTLULUĞA “EVET” DEDİ

Kdz. Ereğli doğumlu Mütercim Tercüman Ömer Faruk Gönüllü ile İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşenur Ethemoğlu İstanbul’da düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.

Erdemir/İsdemir Emeklisi Güven&Meltem Gönüllü çiftinin Kdz. Ereğli doğumlu oğulları Mütercim Tercüman Ömer Faruk Gönüllü ile Siirt Eşrafından Gönül&Nizamettin Ethemoğlu çiftinin İnsan Kaynakları Uzmanı kızları Ayşenur (Ethemoğlu) Gönüllü İstanbul’da düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.

YAKINLARI TAM KADRO KATILDI

Nikah töreninde; Kdz. Ereğli/Kandilli Beldesinden emekli Öğretmenler Seviye & (Merhum) Ömer İncesu’nun torunları, Y.Mimar Barbaros İncesu ile Sanayi Çarşısında İş Kadını Dilşat Sünger’in ve Gazetemiz sahibi Doğan Gönüllü ile Demokrat Gazetesi Editörü Ersay Gönüllü’nün yeğeni olan Ömer Faruk şıklığı ile gelin Ayşenur ise zarafeti ile dikkat çekti. Damadın Kardeşi Sena ile Halası Beyhan&Tayfun Köksal çifti ise davetlilerle yakından ilgilendi.

9 Ağustos Pazar günü Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesinde saat 15.00’da salgın önlemleri(ateş ölçer, maske ve mesafe) gözetilerek düzenlenen nikah törenine çiftin aile yakınları ile davetliler katıldı.

HERKES MUTLU OLDU

Alkışlar eşliğinde sahneye davet edilen Ömer Faruk&Ayşenur çiftinin güler yüzleri ve samimiyetleri sempati toplarken, çiftin sevgi dolu gözlerle birbirlerine bakmaları dikkatlerden kaçmadı. Nikah memurunun sorularına heyecanlı cevaplar veren çiftin nikah şahitliklerini Eda Güldağı ile Mustafa Bahadır Ertuğrul yaptılar. Davetlilerin ısrarları sonucu geleneksel ayağa basma yarışını ise Gelin Ayşenur Hanım kazandı! Nikah memuru nikah evlilik belgesini gelin hanıma takdim ederken alkışlar genç çift için geldi. Bu arada damat ve gelin tarafından aile yakınlarının sevinçli ve duygusal anlar yaşadıkları görüldü.

GELENEKLERE DE, SALGIN ÖNLEMLERİNE DE UYULDU

Nikah işleminin ardından,temas etmeden takı töreni ve kutlamak/hatıra fotoğrafı çekilmek için davetliler birbirleri ile adeta yarışsa da salgın önlemlerine dikkat edilerek gelenekler yerine getirildi. Nikah sonrası açık havada fotoğraf çekimi sırasında gelin hanımın arkası dönük şekilde fırlattığı çiçek buketini Ömer Faruk’un teyzesi Kdz. Ereğli’den Emekli Öğretmen Birgü Sünger’in kapması ise alkışlarla karşılık gördü. Ereğli’de görüşemeyen ailelerin İstanbul’da sohbet etmeleri ise espri konusu oldu.

İstanbul’da yaşayan Ayşenur&Ömer Gönüllü çiftinin nikahın ardından kısa bir balayı tatiline çıkacağı öğrenildi.

Haber Hayat Yayıncılık ekibi olarak; sempatik genç çifte ömür boyu mutluluklar, ailelere hayırlı olsun diyoruz.

Share
1125 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ