logo

CHP’Lİ KOCAMANOĞLU’NDAN DAVET VAR

Kdz.Ereğli’de CHP’li Ali Kocamanoğlu, Mahzuni Şerif Anma Müzik dinletisi ve Yazar Can Şafak’ın katılımı ile kitap imza etkinliği düzenleneceğini bildirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Örgütü Yönetim Kurulu Üyesi ve Koro Şefi Ali Kocamanoğlu, Mahzuni Şerif Anma Müzik dinletisi ve Yazar Can Şafak’ın katılımı ile ‘Necmettin : Bir Devrimcinin Hatırası’ adlı kitabın imza etkinliği düzenleneceğini bildirdi. Not: ( Necmettin: Önceleri Erdemir’de de çalışan ve 1970 yılında İzmir Aliağa Rafinerisi’nin kapısında daha grev başlar başlamaz vurularak 26 yaşında öldürülen Necmettin Giritlioğlu’nun hayatını anlatan kitap)

İKİ AYRI ETKİNLİK DÜZENLENECEK

Kocamanoğlu etkinliklerin 15 Kasım Cuma günü Eski Bağlık Gazinosunda yapılacağını hatırlatarak, saat 16.00 – 17.30 arasında Yazar Can Şafak’ın katılımı ile söyleşi ve kitap imza etkinliğini olacağını söyledi. Tüm dostlarını beklediği belirten Kocamanoğlu, “Necmettin Giritiloğlunu anmak, yaşananları unutmamak için, dostlarla Kdz. Ereğli’de buluşuyoruz. Geçmiş unutulmasın, gelecek umut edilsin diye… ” ifadelerini kullandı.

Aynı saat 19.30’da ise Mahzuni Şerif Anma Müzik Dinletisi gerçekleştirilecek. Gecede Doğu Ekin, Kemal Kaya ve Erkan Akalın sahne alacak.

Etkinliklerle ilgili davetiyelerin Foto Arkadaş veya Güzelleme Müzikevinden sağlanabileceği belirtildi.

Etiketler: » »
Share
879 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ