logo

GAZETENİZ İŞ’TE HABER HAYAT 7. YILINI TAMAMLADI

HABER HAYAT 7. YILINDA; GÜVENLE…

Gazeteniz İŞ’te Haber Hayat, yedinci kuruluş yıldönümünü ‘güvenle’ tamamladı.  

Haber Hayat Yayıncılık bünyesinde 1 Aralık 2012’de ilk gazetesini çıkartan İŞ’te Haber Hayat Gazetesi ekibi, 7. kuruluş yıldönümünü güvenle tamamlamanın mutluluğunu yaşıyor.

Gazeteci Doğan Gönüllü’nün İmtiyaz Sahipliği ve Yazı İşleri Müdürlüğünde “Batı Karadeniz Ekonomi Politika Kültür Forumu” vizyonu ve “aydınlık bir dünya aydınlık bir hayat” misyonu ile kurulan gazetemiz kurulduğu günden bu yana başta ‘güvenilirlik’ olmak üzere “ilklerin ve ilkelerin” peşinde koşmaya devam ediyor.

Haber Sorumluluğunu Gazeteci Fahrettin Özaydın’ın, İdari ve Mali İşler Sorumluluğunu Ülkü Gönüllü’nün yüklendiği Haber Hayat Yayıncılık’ın bir sonraki hedefi; bölgesel tematik yayıncılığın sürdürülebilir olmasını sağlamak…

7. kuruluş yıldönümü ile ilgili kısa bir açıklama yapan İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Doğan Gönüllü, “Mutluyuz, gururluyuz! Hiçbir zaman olduk demedik; yedi yıldır hep ilklerin ve ilkelerin peşinde olduk. Yola çıkarken tek sermayemiz ‘güven’; tek motivasyonumuz  ‘destekçilerimiz’, tek çabamız ise ‘hak ve halk için’ oldu. Yolculuğumuz aynı değerlerle devam ediyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da demokrat, tarafsız, bağımsız, objektif, tüm değerlere saygılı yayıncılığın güvenilen adresi olmaya devam edeceğiz. Bu anlamda bize güvenen, destekleyen her anlamda yanımızda olan tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.”dedi.

Share
966 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

GAZETENİZ İŞ’TE HABER HAYAT 7. YILINI TAMAMLADI” için 2 Yorum

 1. Yavuz ŞEREG : diyor ki:

  Sayın Doğan GÖNÜLLÜ, İŞ’te Haber Hayat Gazetesi

  Çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez unsurları kitle iletişim araçlarından olan basın, yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir.

  Bu anlamda 01.12.2012 tarihinde Haber Hayat bünyesinde yayın hayatına başlayarak, toplumun haber alma ihtiyacını en iyi şekilde yerine getirmek amacıyla gayret gösteren İŞ’te Haber Hayat’ın 7. kuruluş yıldönümünü içtenlikle kutlar, bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm yönetici ve çalışanlarını şahsınızda tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

  Yavuz ŞEREF
  Sektörel Yönetici & Danışman