logo

SAADET ORUÇ, FRANSIZ SUNUCUYU SUSTURDU!

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, Fransız haber kanalı Fransız 24’de katıldığı canlı yayında, verdiği cevaplarla gerçekleri çarpıtmaya çalışan Fransız sunucuyu susturdu.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı’nı çarpıtmaya çalışan Fransız 24 kanalı sunucusuna verdiği cevaplar sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kdz.Ereğli doğumlu olan Oruç, Fransız haber kanalı Fransız 24’de katıldığı canlı yayında, verdiği cevaplarla gerçekleri çarpıtmaya çalışan Fransız sunucuyu susturdu. Türkiye’nin terör örgütlerine yönelik başlattığı Barış Pınarı Harekatı’nı karalamaya çalışan Fransız sunucunun sözlerine verdiği yanıtlar ise kısa sürede sosyal paylaşım adreslerinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

işte Oruç’un sunucuyu susturan o söylemleri:
“Türkiye Kürtlere değil YPG/PKK’lı teröristlere karşı operasyon yürütüyor. Türkiye hiçbir zaman sivilleri hedef almamıştır. Ayrıca ateşkes de yok sadece ara verildi. Bu dediklerinizin tamamı dezenformasyon”

Etiketler: »
Share
355 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ