logo

3 ÜLKENİN ERASMUS ÖĞRENCİLERİ AĞIRLANDI

  • Kdz. Ereğli Belediyesi Oyuncak Müzesi, Hırvatistan, Bulgaristan ve Portekiz’den 8 öğretmen ve 21 öğrenciyi ağırladı.

Kdz. Ereğli Belediyesi Oyuncak Müzesi, etkiliklerini sürdürmeye devam ediyor. Müzeyi son olarak Hırvatistan, Bulgaristan ve Portekiz’den 8 öğretmen ve 21 öğrenci ziyaret etti.

Belediye Basın Bürosundan verilen bilgiye göre; Kdz. Ereğli Belediyesi Oyuncak Müzesi Koordinatörü Melih Can Tanrıkulu, ziyaretle ilgili şu bilgileri verdi;
“VR-WE ARE ERASMUS – Modernization and improvement of the quality of the teaching process by applying virtual reality technologies” projesi Türkiye Hareketliliği ve kapanış toplantısı kapsamında Hırvatistan, Bulgaristan ve Portekiz’den 8 öğretmen ve 21 öğrenciyi Kdz.Ereğli Belediyesi Oyuncak Müzesi’nde misafir ettik. Öncelikle gelen yabancı katılımcılara kentimizin tarihi, kültürel ve turistik alanları hakkında bilgi verdik ardından müzemizdeki yabancı oyun ve oyuncaklar, oyuncağın arkeolojisi ve Qrkod ile dünya ve Türkiye’deki müzeler köşemizi tanıttık. Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine, program kapsamında kentimizi ziyaret eden yabancı öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ediyoruz.”

Paylaşın:
161 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ