logo

AK PARTİ GÜLÜÇ’TE YILMAZ İLE DEVAM EDİYOR

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Beldesi’nde AK Parti teşkilatının 6. Olağan Kongresi yoğun bir katılımla gerçekleşti. Tek liste ile seçime gidilen kongrede, yeni yönetim tekrar güven tazeleyen belde Başkanı İsmail Yılmaz yönetiminde oluştu.

AK Parti Gülüç Belde Teşkilatı’nın 6. Olağan Kongresi Gülüç Belediyesi Düğün Salonu’nda yoğun bir katılımla yapıldı.

Kongreye AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Kdz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan M. Demirtaş ile Eşi Işıl Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Önceki Dönem AK Parti Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti Merkez ilçe ve diğer ilçelerin başkanları, Kdz Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, GMİS Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez, MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, CHP İlçe Yöneticileri, BBP İlçe Başkanı Turabi Çelik, Saadet Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Musa Kumaş, bazı belediye meclisi ve il genel meclisi üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yöneticileri, partinin önceki dönem il ve ilçe başkanları, delegeler ve partililer katıldı.

Kongre Divan Başkanlığına İl Genel Meclisi Üyesi Ali Kemal Karaca ve diğer üyelerin seçilmesi ile başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşmalara geçildi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, İl Başkanı Zeki Tosun İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ve Gülüç Belde Teşkilatı Başkanı İsmail Yılmaz partilerinin ülke, il, ilçe ve belde bazında faaliyetlerini özetleyerek tüm partililere birlik ve beraberlik çağrısında bulundular.

Yapılan konuşmaların ardından 112 delegeden 85’i yeni yönetimin belirlenmesi için sandık başına giderek oyunu kullandı. Tek liste ile seçime gidilen kongrede, yeni yönetim tekrar güven tazeleyen belde Başkanı İsmail Yılmaz yönetiminde oluştu. Kongre yönetim ve kongreye katılanların toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Share
693 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ