logo

AK PARTİ’DE “DAVAMIZA SAHİP ÇIKALIM” MESAJLARI

Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Danışma Meclisi toplantısı 2023 seçimlerine yönelik “birlik beraberlik içinde olalım ve davamıza sahip çıkalım” mesajları ile gerçekleştirildi.

Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Danışma Meclisi toplantısı 10 Ekim Pazar günü öğretmenevi restoran salonunda gerçekleştirildi.

Divan oluşturulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda sırası ile söz alan Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, İl Genel Meclisi Üyesi Rıfkı Gültekin, Belediye Meclisi Üyesi Numan Korkmaz, İl Başkan Vekili Ömer Gülay ve Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, 2023 seçimlerinin önemine vurgu yaparak, rekor oyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar seçileceğini söylediler. Görevleri ile ilgili alanlarda faaliyetleri özetleyen konuşmacılar, özetle “birlik beraberlik içinde olalım ve davamıza sahip çıkalım” mesajları verdiler.

Konuşmacılardan Saffet Bozkurt, Gökhan Demirtaş ve Rıfkı Gülktekin Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı hizmet vermemekle eleştirdi ve yapılacak ilk seçimlerde Kdz. Ereğli Belediyesini kazanacaklarını ifade etti. Bozkurt için sürpriz doğum günü pastası kesildi.

Milletvekili Uçar ise pandemi şartlarına rağmen yapılan hizmetleri özetledi ve muhalefet partilerini tüm projelere karşı olmakla itham etti. Başkan Posbıyık’ı ima eden Uçar, “kibir kimdedir; sevgi barış dostluk kimdedir belli!” dedi.

Toplantı plaket töreni ile son buldu.

Etiketler:
Share
153 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ