logo

AKGÜL, LGS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Harun Akgül, yarın LGS’ye girecek öğrenciler için mesaj yayımladı. Akgül, mesajında; “Şimdiye kadar yaptığınız sınav hazırlıklarınızın, sizlere  başarılı bir sınav geçirmenizde yardımcı olacağına inancım  tam olmakla birlikte; LGS sınavını tek çözüm olarak  görmemenizi tavsiye ediyorum.”diyerek öğrencilere başarı dileğinde bulundu.

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Harun Akgül, yarın LGS’ye girecek öğrenciler için mesaj yayımladı. Akgül, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SINAVA GİREBİLECEKSİNİZ”

“Uzun zamandır LGS için hazırlık yapıyorsunuz, bu sınavın sağlıklı bir ortamda gerçekleştirilebilmesi amacı ile okullarımızda günler öncesinden her türlü tedbir alınarak binalar sınav hazır hale getirildi. Her şey sizin için, stres ve kaygıdan uzak gönül rahatlığıyla okullarınızda sınava girebileceksiniz. Şimdiye kadar yaptığınız sınav hazırlıklarınızın, sizlere  başarılı bir sınav geçirmenizde yardımcı olacağına inancım  tam olmakla birlikte; LGS sınavını tek çözüm olarak  görmemenizi tavsiye ediyorum.Eğitim ve yönetim kadrolarımız sizlere en nitelikli eğitimi verebilmek için çalışıyor.Cumartesi günü stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmenizi tavsiye ediyor, hazırlık sürecindeki bilgi ve  birikimlerinizi sınava  en üst düzeyde yansıtacağınıza inanıyor, LGS’ ye girecek tüm öğrencilerimize  başarılar diliyorum.”

Share
246 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ