logo

ALAPLI BELEDİYE MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR!

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Belediye Meclisinin, ‘halka destek kararları almak üzere’ olağanüstü toplanacağını söyledi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, Alaplı Belediye Meclisini olağanüstü toplanacak.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, alınan kararla ilgili ; ‘Ülke ve dünya olarak zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde, Alaplı Belediyesi olarak halkımıza bir nebze olsun destek olma konusunda kararlar almak için Belediye Meclisimizi olağanüstü toplamaya karar verdik’ dedi.

SU ÜCRETLERİNDEN İNDİRİME GİDİLECEK

15 Nisan 2020 Çarşamba günü Saat 11.30’da Alaplı Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilecek olan olağanüstü Meclis toplantısında 4 ay süreyle su ücretlerinde indirim yapılması konusunun görüşüleceğini ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘Küresel bir salgınla karşı karşıyayız. Alaplı Belediyesi olarak salgının ülkemizde ortaya çıktığı ilk günden itibaren gerekli önlemleri ve tedbirleri alarak Alaplı halkının salgından en az şekilde etkilenmesi için elimizden gelen gayreti gösterdik. Çarşamba günü gerçekleştireceğimiz olağanüstü Meclis toplantımızda da halkımıza yine salgın kapsamında bir nebze olsun destek olabilmek amacıyla su ücretlerinde 4 ay süreyle indirime gidilmesi konusunu el alacağız’ dedi.

Etiketler: » »
Share
466 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ