logo

ALAPLI, ÖNEMLİ BİR SORUNU DAHA “EL BİRLİĞİ İLE” ÇÖZÜYOR

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ilçe merkezindeki çayın denize dökülen alanında yapılan temizleme çalışmasını değerlendirerek emeği geçen kişi ve kurumlara teşekkür etti.

Alaplı ilçesinden geçen Alaplı Çayı’nın Karadeniz’e döküldüğü alanda Devlet Su İşleri ve Alaplı Belediyesi ekipleri tarafından temizlik çalışması başlatıldı. Çalışma alanında ; Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Karacan, Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Aydın, İl Genel Meclis üyeleri Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Mitat Mandacı ve DSİ yetkileri çalışmanın yapıldığı Çay ağzında incelemeler de bulundu.

SORUN ELBİRLİĞİ İLE ÇÖZÜME KAVUŞTURULUYOR

Belediye Basın Bürosundan verilen bilgiye göre ; Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, birlik beraberlik içinde çok güzel bir çalışma yapıldığını belirterek, yapılan çalışmanın önemine dikkat çekti ve “Ben öncelikle Kaymakamımız başta olmak üzere DSİ çalışanlarına AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Karacan’a ve İl genel meclis üyelerine teşekkür ediyorum. Gerçekten çok önemli bir sorunu el birliği vererek çözüme kavuşturuyoruz. Çayın Karadeniz’e döküldüğü alan uzun zamandır kapalıydı. Balıkçılar tekneleriyle Karadeniz’e açılmakta zorluk yaşıyordu. Bu gün itibariyle çayın ağzında temizleme çalışmaları başladı. İnşallah en kısa sürede temizlenerek olası taşkınların önüne geçmiş olacağız. Balıkçılarımızda rahatlıkla Karadeniz’e çıkış yapabilecekler. Ben emeği gecen herkese çok teşekkür ediyorum. İlçemizde Birlik beraberlik için çok güzel hizmet başlamış oldu.” dedi.

Etiketler: »
Share
387 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ