logo

ALTIN KIZLARIN RAKİBİ KOCAELİSPOR


             Kadınlar Birinci Futbol Ligi’nde mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor Kadın Futbol Takımı,  3 Kasım Pazar günü deplasmanda oynayacağı Kocaelispor maçı öncesi kulüp yönetimiyle düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

           Ligde oynadığı iki maçda 4 puan toplayan Kadın Futbol takımı için Sahilde bir restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya Kulüp 2. Başkanı İhsan Yazıcıoğlu, As Başkanlar Sertan Kuzu, Tarkan Atik, Tahsin Tanyıldız, Kulüp Genel Sekreteri Satılmış Yiğit ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

3 Kasım Pazar günü deplasmanda Kocaelispor ile karşılaşacak Kadın Futbol takımına başarılar dileyen İhsan Yazcıoğlu, “Yeni yapılanma içerisinde olan Kadın futbol takımımızın mücadelesinden dolayı kutluyoruz. Yönetimimizle sizin yanınızdayız ve bu haftaki maçta sizlere başarılar diliyoruz.“ dedi.

  Kadın Futbol takımı futbolcuları ise yönetim kurulunun verdiği destek için teşekkür ederek galip gelmek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

MASKEMİ TAKARIM, FARKINDALIK YARATIRIM

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla maske takan Kadın futbolcular hep birlikte “Maskemi takarım farkındalık yaratırım” diyerek Lösemiye dikkat çekti.

Share
554 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ