logo

ANDİÇ,TEN, KOCAMANOĞLU’NA CEVAP: “MANİPÜLE EDİYORSUN”

  • Ak Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Mücahit Andiç, CHP İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu’nun dikkat çektiği köy sorunlarının kamuoyunu yanıltma amaçlı olduğunu savunarak, “Cumhuriyet Halk Partisi bölgede devam eden projeleri sanki yokmuş gibi söylemde bulunarak mevcut durumu manipüle etmiştir.” dedi.

Konuya açıklık getirmek istediğini ifade eden Andiç, belediye yönetimini de “Devletimiz tarafından yapımı devam eden projelerimizi yokmuş gibi anlatacaklarına, Kdz. Ereğli İlçe Merkezinde 10 yıldır kataloglarda kalan projeleri sorgulamalarını kendilerine tavsiye ederiz.” ifadeleri ile eleştirdiği açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“KÖPRÜ YAPIMLARI YAKINDA TAMAMLANACAK”

Çaylıoğlu- Armutlucuma bölgesinde yapımı devam eden yaya köprüsü temmuz ayı sonuna kadar bitirilecektir. Yaya köprüsünün tamamlanması akabinde araç geçişleri için diğer köprü Ağustos ayı sonunda inşallah tamamlanarak hizmete girecektir. Bölgemiz her dönem hizmet almıştır ve almaya da devam etmektedir. Sadece son üç yılda bölgemize vatandaşlarımızın refahı için 10.000 m2 parke , 12.000 metre kanalizasyon borusu ve foseptik kuyuları, yenilenen su hatları ve depoları , beton yollar istinat duvarları , kilometrelerce uzunluğunda sıcak asfalt dökülmüştür. Yine Düzpelitte köprü yapımı devam etmektedir.

“ÇÖP TOPLAMA AKSAMALARI GİDERİLECEK”

Kurban bayramı akabinde bölgede oluşan yoğunluktan ve il özel idaresi bünyesinde bulunan araçların arızalanması neticesinde çöplerin toplanması hususunda bir kaç günlük aksamalar meydana gelmiştir. Ancak bu aksaklık en kısa sürede giderilecektir.

Armutlucuma- Çaylıoğlu bölgesi dün olduğu gibi bugünde gözbebeğimizdir. Bölgede yapılan hizmetlerin yanısıra turizm yatırımları devam etmektedir. Yine Ereğli – Devrek karayolumuzun son 5.5 kilometrelik kısmı kalmış , en kısa sürede tamamlanacaktır.

BELEDİYEYİ ELEŞTİRDİ, “HODRİ MEYDAN” DEDİ!

Cumhuriyet Halk Partisi bölgede devam eden projeleri sanki yokmuş gibi söylemde bulunarak mevcut durumu manipüle etmiştir.

Devletimiz tarafından yapımı devam eden projelerimizi yokmuş gibi anlatacaklarına, Kdz. Ereğli İlçe Merkezinde 10 yıldır kataloglarda kalan projeleri sorgulamalarını kendilerine tavsiye ederiz. İlla açıklama yapmak istiyorlarsa kent meydanı projesinin yapılacağı otopark olarak kullanılan alana kendilerini davet ediyoruz. İlçe merkezine bir çivi dahi çakamayan zihniyetin , ilçemize (köylerimiz ve beldelerimiz dahil ) yapılan milyarlarca lira yatırımı ve hizmeti görmeye davet ediyoruz.

Paylaşın:
316 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ