logo

ATİLLA TARIK SEMİZ, GÜLÜÇ’TE İTTİFAKIN ÖNCÜSÜ OLDU

  • Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Beldesi MHP Adayı iken Ak Parti’ye geçme kararı alan Atilla Tarık Semiz, gerekçesini açıklayarak, “Allah’ın izni ile Gülüç Beldemizde tekrar huzuru ve şeffaf Belediyeciliği getireceğiz. Gülüç’ü tekrar halkımıza teslim edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Semiz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

Hepinizin bildiği gibi 2018 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) arasında kurulan ittifakın adıdır Cumhur İttifakı. Türkiye genelinde bir çok ilde ve Zonguldak Merkez İlçede Cumhur İttifakı adayımız ile seçimlere giriyoruz.

MHP’den AK Parti’ye geçme kararını alırken Gülüç üzerinde yapılan pazarlıkları, kirli oyunları, basında yer alan taciz, sarkıntılık, rüşvet ve yolsuzluk haberlerinin karşısında dimdik duruş sergileyerek bu oyunları bozmak adına aldım.

İki Genel başkanımızın ülke menfaati adına yaptığı mücadeleyi bende hiçbir menfaat, mevki, makam gözetmeden AK Parti ile beraber bu kirli oyunları bozmak adına aldım.

Gülüç’te yaşayan başta kadınlarımız, gençlerimiz, çocuklarımız ve büyüklerimiz adına aldım. Bizim tavrımız, taciz ve yolsuzluklara bir karşı duruştur.

Allah’ın izni ile Gülüç Beldemizde tekrar huzuru ve şeffaf Belediyeciliği getireceğiz. Gülüç’ü tekrar halkımıza teslim edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın

Paylaşın:
391 Kez Görüntülendi. Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ