logo

BAKKA; ENDÜSTRİ MİRASINI YANSITACAK KARELERİ SEÇECEK

BAKKA tarafından düzenlenen Instagram Fotoğraf Yarışması Başvuru Süreci Tamamlandı.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKK) tarafından Endüstri Mirasıyla Batı Karadeniz Instagram Fotoğraf Yarışması düzenlenerek 3 Temmuz 2020 tarihinde kamuoyuna duyurulmuştu. Son başvuru tarihi 20 Eylül 2020 olan yarışma için başvuru süreci tamamlandı.

SONUÇLAR 5 EKİM’DE AÇIKLANACAK

Ajanstan yapılan açıklamaya göre ; Endüstri mirası öğelerinin endüstriyel estetik, emek ve kültürel devamlılık kavramları ile ele alındığı yarışma süresi boyunca #endüstrimirasıylabatikaradeniz etiketi ile toplam 347 gönderi paylaşıldı. Şartnamede belirtilen koşulları sağlayan fotoğraflar için 23 Eylül tarihinde bir ön seçim değerlendirmesi yapılacak. 1 Ekim 2020 tarihinde ise jüri üyeleri tarafından yapılacak puanlamayla ödül alan paylaşımlar seçilecek ve paylaşım sahipleri ile iletişime geçilecek. Jüri tarafından seçilen ve irtibat kurulabilen paylaşım sahipleri 5 Ekim 2020 tarihinde Ajans internet sitesinde ödüle hak kazanan paylaşımlar adıyla yayımlanarak kamuoyuna ilan edilecek.

Bölgenin 150 yılı aşkın endüstri geçmişi ve mirası ile günümüze yansıtacak yarışmanın, bölgenin bu alandaki marka değerinin arttırılmasına katkı sunacağı değerlendiriliyor.

Etiketler:
Share
220 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ