logo

BALBALOĞLU “KASABA POLİTİKACILARININ KÜFLÜ YÖNTEMLERİ…”

Kdz. Ereğli İyi Parti İlçe BAşkanı Dr. Evrim Balbaloğlu, İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın Zonguldak konferansına katılamama gerekçesini açıkladı ve Özdağ’ın Ereğli ziyaretini değerlendirdi. Balbaloğlu, iyi niyetten uzak nafile çabalarla polemik yaratılmak istendiğini iddia ederek, “Kasaba politikacılarının küflü yöntemleri ‘iyi’leri yolundan alıkoyamaz.” dedi.

Kdz. Ereğli İyi Parti İlçe Başkanı Dr. Evrim Balbaloğlu, İYİ PARTİMİZ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR” başlıklı yazılı açıklama yaptı. Açıklamasında sert ifadelere yer varan Balbaloğlu şöyle dedi:

İyi Parti İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ Beyefendinin Zongudak’ta katıldığı “Saray Rejiminin Kaçınılmaz Çöküşü” konulu konferans öncesi Ereğlimize ziyareti üzerinden polemik çıkarılmak istenmektedir. Bunlar iyi niyetten uzak, nafile çabalardır!

“ÖZDAĞ’ıN ZİYARETİ SİYASETEN DEĞİLDİR”

Bilinmeli ki; Siyasi ve akademik alanda ilgiyle takip ettiğimiz, uluslararası ve ulusal politikalar ile teşkilatlandırma konularında bilgi ve deneyimleri, teorileri tüm ülkemizde kabul görmüş İYİ Parti İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ duayenimizdir. Kendisinin Zonguldak’ta konuşmacı olduğu konferans öncesinde gerçekleştirdiği Ereğli ziyareti, kişisel dostluk ilişkisi dâhilinde olup, siyasi anlam taşımamaktadır.

“MAKSATLI OLDUĞU AÇIKTIR!”

Ayrıca yine bilinmeli ki; 21 Aralık tarihinde Zonguldak’ta Sayın Milletvekilimiz Özdağ’ın katıldığı konferansa mesleki mazeretim nedeniyle katılamayacağımı günler öncesinden Sayın İl Başkanımız Yavuz Erkmen’e bildirmişken, Sayın Vekilimizin Ereğli ziyareti ile ilişkilendirilmesinin maksatlı olduğu açıktır.

“KASABA POLİTİKACILARININ KÜFLÜ YÖNTEMLERİ”

İyi Partimiz, genel merkezimiz ve teşkilatlarımız ile bölünmez bir bütündür. Bizler ülkemiz, bölgemiz için en doğru hamleleri titizlikle uygulamak gayretinde tertemiz siyaset yaparken, kirli amaçlarına ulaşmak isteyenlere asla prim vermeyeceğiz.
Hedefimiz ve önceliğimiz; Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in gösterdiği iktidar yoludur. Kasaba politikacılarının küflü yöntemleri ‘iyi’leri yolundan alıkoyamaz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

….

OLAYLAR : İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, 21 Aralık Cumartesi günü Zonguldak’ta düzenlenen “Saray Rejiminin Kaçınılmaz Çöküşü” konulu konferans öncesinde, Kdz. Ereğli’ye uğrayarak sahildeki bir kafede belediye Başkanı Halil Posbıyık ile çay sohbetine katılmıştı.

Etiketler: »
Share
1393 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ