logo

BAŞKAN POSBIYIK, EREĞLİLERİ OY KULLANMAYA DAVET ETTİ

  • Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, propaganda döneminde kirli dil, hamaset ve çarpıtmalardan uzak durup Ereğli’nin gelecek 5 yılını öncelediklerini belirterek; “Şimdi, irademizi sandıklara yansıtma zamanı. Bu seçimlerde ilk kez oy kullanacak genç kardeşlerim başta olmak üzere tüm halkımızın sandığa giderek tercihlerini belirlemeleri, Ereğli’nin gelecek 5 yılında kendi yaşamımızı ve toplumumuzu şekillendirmede büyük öneme sahiptir. Maceralara kurban edilemeyecek, ekonomik ve sosyal anlamda büyük sıkıntıların bizleri beklediği yeni bir döneme giriyoruz. Bu dönemde kamu kaynaklarının ranta değil, halka aktarılabilmesi için, halkımızın sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet alabilmesi adına siz Ereğlili hemşehrilerimi birlik olmaya ve memleketimize sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Başkan Posbıyık’ın mesajı şu şekilde:

“31 Mart Yerel Seçimleri öncesi propaganda döneminin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu süreçte Aşkım Ereğli’ye, kamuoyuna ve her bir ferdine karşı kirli dil, hamaset ve çarpıtmalardan uzak durarak Ereğli’yi önceleyen bir propaganda dönemi geçirdik.

Şimdi, irademizi sandıklara yansıtma zamanı. Pazar günü sandıklara giderek oy kullanmak, vatandaşlık görevimiz olduğu kadar en temel demokratik hakkımızdır. Katılımcı demokrasiye duyarlı vatandaşlarımızın demokrasi değerlerine, siyasi iradeye ve yönetimsel duyarlılığa sahip çıkmaları adına oy kullanmaları önem arz ediyor. Bu seçimlerde ilk kez oy kullanacak genç kardeşlerim başta olmak üzere tüm halkımızın sandığa giderek tercihlerini belirlemeleri, Ereğli’nin gelecek 5 yılında kendi yaşamımızı ve toplumumuzu şekillendirmede büyük öneme sahiptir.

Maceralara kurban edilemeyecek, ekonomik ve sosyal anlamda büyük sıkıntıların bizleri beklediği yeni bir döneme giriyoruz. Bu dönemde kamu kaynaklarının ranta değil, halka aktarılabilmesi için, halkımızın sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet alabilmesi adına siz Ereğlili hemşehrilerimi birlik olmaya ve memleketimize sahip çıkmaya davet ediyorum. Katılımınız; demokrasimizin güçlenmesine, şehrimizin gelişmesine, yaşam kalitemizin artmasına, sosyal belediyeciliğin devamına ve özgürlüklerimizin her alana yayılmasına büyük katkı sağlayacak. Sevgilerimle…”

Paylaşın:
166 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ