logo

BAŞKAN POSBIYIK, MECLİS ÜYESİ ADAYLARIYLA SAHADA

  • Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte çarşı esnafını ve kafelerdeki vatandaşları ziyaret ederek sahadaki seçim çalışmalarına başladı. Başkan Posbıyık, halkın duyduğu güven ve gösterdiği iyi niyetlere teşekkür etti. Posbıyık’ın ziyaretlerine CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul, Ali Kocamanoğlu başkanlığındaki ilçe örgütü ve belediye meclis üyesi adayları katıldı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ‘Posbıyık Gönüllüleri’nin kullanacağı seçim ofisinin açılışı ve CHP Belediye Meclis Üyesi Aday tanıtımlarının ardından sahadaki seçim çalışmalarına start verdi.

Başkan Posbıyık, beraberinde CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul, Ali Kocamanoğlu başkanlığındaki ilçe örgütü ve belediye meclis üyesi adayları Cengiz Güneş, Tasin Tanyıldız, Mert Buğra Özaydın, Çetin Yiğit, Yakup Şekip Okumuşoğlu, Nurullah Özdemir, Murat Gürdal, Murat Yüce, Hüseyin Çakır, Naile Bingöl, Nesimi İlik, Koray İşeri, Kadir Tekin, Yıldıray Arslan, Mehmet Erdinç Sarımsak, Muharrem Sağlam, Gökhan Günay, Batuhan Günce, Yaşare Aydın, Ayhan Deniz, Erkan Mutlu, Bayram Seçen, Gönül Çelik, Ender Uz, Arzu Yazıcı, Mehmet Şükrü Yazganarıkan ile birlikte çarşı esnafını ziyaret etti. Ziyaretlerde Başkan Posbıyık, esnafların ve vatandaşların duyduğu güven ve gösterdikleri iyi niyetlere teşekkür etti.

Kahverengi, Pastel, Lal Kafe, Yaşlılar ve Gençler Evi ile Cam Kafe’de bulunan vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Posbıyık, ‘Posbıyık varsa, çözüm var’ mesajını iletti.

Paylaşın:
367 Kez Görüntülendi. Etiketler: »
#

SENDE YORUM YAZ