logo

BAŞKAN TEKİN 65 YAŞ ÜSTÜNÜ YALNIZ BIRAKMADI

Zonguldak’In Alaplı İlçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin ve eşi Aysel Tekin, uzun bir aradan sonra ilk kez sokağa çıkan 65 yaş üstü vatandaşları yalnız bırakmadı.

Zonguldak’In Alaplı İlçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin ve eşi Aysel Tekin’in uzun bir aradan sonra ilk kez sokağa çıkan 65 yaş üstü vatandaşları yalnız bırakmadığı bildirildi.

KIRMIZI GÜL VE MASKE TAKDİM ETTİ

Alaplı Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre; Salgın önlemleri kapsamında uzun süredir evlerinde izole olan ve ilk kez kısa süreliğine sokağa çıkma izni verilen 65 yaş ve üstü vatandaşlar, Alaplı Sahil Park’ta güzel havanın tadını çıkardılar. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin eşi Aysel Tekin ile birlikte sokağa çıkan annelere kırmızı gül armağan ederek Anneler Günü’nü kutladı. Ayrıca sahilde yürüyüş yapan vatandaşlara maske takdim etti.

“ANNELERİMİZ BAŞ TACIMIZ”

Başkan Tekin, “Bugün hem Anneler Günü hem de uzun bir aradan sonra 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız kısa süreliğine de olsa ilk kez dışarı çıkma fırsatı buldu. Biz de eşimle birlikte onları yalnız bırakmamak istedik. Onlarla yürüyüş yaparak maske dağıttık. Annelerimizin Anneler Günlerini kutlayarak onlara gül takdim ettik. Özellikle şunun altını çizmek istiyorum ki onlar için ne yapsak az. Onlar bizim baş tacımız.” Diye konuştu.

Etiketler: »
Share
283 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ