logo

BASKETBOL VE VOLEYBOL SPOR OKULLARI TEKRAR BAŞLIYOR

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü, geçen yıl açtığı, büyük beğeni ve takdir toplayan kız – erkek olmak üzere basketbol, voleybol, branşlarında spor okullarını tekrar açıyor. 

Kasım ayı ikinci haftasında başlayacak spor okulları için kayıtlar devam ediyor. Pandemi nedeni ile titizlikle hazırlanan hijyen kuralları çerçevesinde sınırlı kontenjan sayısı baz alınarak yaş grupları oluşturulacak.

KONTENJANLAR DOLMADAN…

Belediyespor’dan yapılan açıklamada isteklerin kontenjanlar dolmadan kayıt yaptırmaları gerektiği belirtilerek şöyle denildi:

 “Hafta sonları yapılacak kurslarda çift gün için kayıt olan kursiyerlerimiz için avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Bünyesinde bir çok kız ve erkek basketbolcusu olan Kdz. Ereğli Belediye Spor Kulübü, Spor Okullarımız da başarılı olan sporcularımızı, bu oyuncu kadrosuna kazandırmayı hedeflemektedir. Gelecekte yıldız olmak isteyen tüm kursiyerlerimizin, kontenjanlar dolmadan kayıt yaptırmalarını bekliyoruz.

BASKETBOL-VOLEYBOL

Kırmacı- Kemer Gençlik Merkezi’nde çalışmalarını sürdürecek olan spor okullarına kayıtlar devam ederken kız – erkek basketbol okuluna 2007-2014 doğumlular, kız- erkek voleybol okuluna 2007-2014 doğumlular, Voleybol ile birlikte yapılacak hareket eğitimine ise  6-9 yaş arası öğrenciler katılabilecek.

Kasım ayı ikinci hafta sonu başlayacak olan spor okullarına katılmak isteyenler;

Basketbol ve Voleybol için 0 536 388 67 67 – 0505 694 08 18 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilirler.

Galeri fotoğrafları :

Etiketler:
Share
215 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ