logo

BELEDİYE, ALT YAPI ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi, kentin dört bir noktasında alt yapı çalışmalarını sürdürüyor. Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, ihtiyaç duyulan noktalarda taşkınları önlemek için yağmurlama ve kanalizasyon hattı çalışmalarına devam ediyor.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla ilgili müdürlükler mahallelerin ihtiyaç duyduğu alt yapı hizmetlerini sürdürüyor.

Basın Bürosundan verilen bilgiye göre; Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, taşkınları önlemek ve yağmur sularını düzenli toplamak için yağmurlama hattı ile ihtiyaç duyulan yerlerde kanalizasyon hattı çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Kepez Mahallesi Halil Ağa sokakta 600 metre uzunluğunda, 300 mm çapında kanalizasyon hattı, Belen Mahallesi Yılmazlar sokakta 300 metre uzunluğunda, 400 mm çapında yağmurlama hattı ve Süleymanlar Mahallesi 1.İstasyon caddesinde  350 metre uzunluğunda, 300 mm çapında yağmurlama hattı çalışmalarını tamamladı. Ekipler, planlanan program dahilinde diğer bölgelerde çalışmalarına devam ediyor

Etiketler:
Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

BELEDİYE, ALT YAPI ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR” için 1 yorum

  1. kamil : diyor ki:

    Moda cafe nin ordan geçerken b.k kokuyor.çarşının göbeği