logo

BELEDİYE AŞEVİNE BİR DESTEK DE; AV. YURTSEVEN’DEN

Avukat Musa Yurtseven’in Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi aileler için açılan aşevine kumanya desteğinde bulunduğu bildirildi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Basın Ofisi’nden verilen bilgiye göre; Kdz. Ereğli Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek hizmeti ve gıda kolisi yardımları artarak devam ediyor.

Bu konuda belediyeye kumanya destekleri de sürerken, son olarak Avukat Musa Yurtseven’in aşevine önemli miktarda kumanya desteğinde bulunarak katkı sağladığı açıklandı.

POSBIYIK’TAN TEŞEKKÜR

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, aşevine desteğin giderek arttığını ifade ederek ”Ramazan ayının başlaması ile birlikte destek oluğumuz vatandaşlarımızın sayısı daha da çoğaldı. Aşevinde çalışmalarımız devam ediyor.  Bu çalışmaları yaparken hayırsever Ereğli halkı da bize destek oluyor. Avukat Musa Yurtseven’e de yaptığı önemli katkıdan dolayı Ereğli halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Avukat Yurtseven de bu sıkıntılı süreçte ve Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere bir nebze olsun katkıda bulunmak istediğini ifade etti.

Etiketler: »
Share
343 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ