logo

BELEDİYENİN AŞEVİ İÇİN KUMANYA DESTEĞİ SÜRÜYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi aileler için açılan aşevine kumanya desteğinin devam ettiği bildirildi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre; Kdz. Ereğli Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek hizmeti ve gıda kolisi yardımları devam ediyor.

Belediye Meclisi eski üyeleri Diş Hekimi Osman Yavuz, Coşkun Öztürk ve İnşaat Yüksek Mühendisi Serkan Yalçın ile İnşaat Mühendisi Baha Göktürk aşevine kumanya yardımında bulunarak destek verdi.

POSBIYIK, TEŞEKKÜR ETTİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, aşevine desteğin arttığını ifade ederek  ”Evlere sıcak yemek göndermeye devam ediyoruz. Üç kap sıcak yemek hazırlıyoruz. Kapılarına giderek teslim ediyoruz. Sadece 65 yaş üstü ihtiyaç sahiplerine değil günübirlik çalışırken şu an işsiz kalmış, çalışamayan genç vatandaşlarımıza da gıda kolisi ve sıcak aş gönderiyoruz” dedi.

Posbıyık şunları söyledi: “Ereğli halkı bize destek oluyor. Biz hem belediye olarak kaynaklarımızı seferber ediyoruz. Hem de hayırseverler katkıda bulunuyor. Eski meclis üyelerimiz ve arkadaşları aşevinde kullanılmak üzere bize erzakları teslim ettiler, hepsine teşekkür ediyorum. Allah kabul etsin. Keselerine bereket diyorum.”

Etiketler: » »
Share
587 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ