logo

BEÜ EV SAHİPLİĞİNDE ‘MUHASEBE VE FİNANS’ KONGRESİ

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ)  ‘7. Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi’ne ev sahipliği yapacak.

7. Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi (International Congress Accounting and Finance Research IcAFr’20) 23-25 Ekim tarihleri arasında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek.

Yeni Tip Koronavirüs (COVID-19) küresel pandemisi ile mücadele tedbirleri kapsamında uzaktan erişim yoluyla çevrimiçi  olarak  gerçekleştirilecek kongrenin, 2020 yılı için ana teması ‘Pandemi Sonrasında Muhasebe ve Finans Alanında Gelişen Yeni Trendler’ olarak belirlendi.

Online düzenlenecek kongre ile ilgili üniversiteden yapılan açıklamada şöyle denildi:

İlki 2013 yılında Zonguldak Bülent  Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde “Geçmişten Geleceğe Muhasebe ve Muhasebe- Toplum-Demokrasi” teması ile gerçekleştirilen Uluslararası Muhasebe ve Finans Araştırmaları Kongresi,  muhasebe ve finans alanlarında akademik, sosyal, ekonomik ve mesleki işbirliğini hedefleyen uluslararası niteliğe sahip bir kongredir. Muhasebe ve finans alanlarında ulusal ve uluslararası düzeyde çalışmaları olan çok sayıda akademisyen ve uygulamacıyı bir araya getirecek ve paylaşılacak bilgi yoluyla bu alanların gelişimine önemli katkılar sağlayacak kongrede;  muhasebe ve finans alanlarındaki araştırmalar bir arada tartışılacaktır.

İlgili branşlarda lisansüstü eğitim alan öğrenciler ile sektörden önemli isimlerin bir araya getirildiği ‘Lisansüstü Atolye’ çalışmalarının da yapılacağı,  online olarak katılım sağlanabilecek  kongre,  23 Ekim Cuma günü üniversitemiz Tahir Karauğuz konferans salonunda açılış töreni ile başlayacak.

Etiketler:
Share
185 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ