logo

BEÜ ZONGULDAK PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ İLE PROTOKOL İMZALADI

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) ile Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. (PTT) Zonguldak Başmüdürlüğü arasında personelin ve öğrencilerin kargo gönderimlerinde indirimden faydalanması amacıyla ek protokol imzalandığı bildirildi.

BEÜ Basın Ofisinden alınan bilgiye göre; üniversite ile PTT Zonguldak Başmüdürlüğü arasında imzalanan kargo taşıma sözleşmesine istinaden, personelin ve öğrencilerin kargo gönderimlerinde indirimden faydalanması amacıyla ek protokol imzalandı.

6 Ocak Pazartesi günü Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı ile Zonguldak PTT Başmüdürü Mehmet Meşeli arasında Rektörlük makamında imzalanan protokole istinaden, akademik ve idari personel ile öğrencileri kargo gönderme aşamasında kurum kimlik kartlarını ibraz etmeleri halinde 06 Ocak – 2020- 05 Ocak 2021 tarihleri arasında Posta kargosu ve kargo gönderim ücretlerinde (30 kg/100 desi üzeri kargolara) yüzde 30 indirim uygulanacak.

Protokol bağlamında indirim uygulaması Zonguldak İl sınırları içerisindeki tüm PTT şubelerinde geçerli olacak.

Rektör Çufalı, protokole ilişkin yaptığı açıklamada;  ülkenin en önemli kurumlarından biri olan PTT A.Ş. ile işbirliğine çok önem verdiklerini belirterek, protokolün iki kuruma da hayırlar getirmesini temenni etti. Başmüdür Meşeli de Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin şehir için potansiyel bir değer olduğunu ifade ederek, üniversitenin en çok hizmet verdikleri kurumlardan biri olduğunu, atılan imzaların iki kurumda da faydalı olacağını söyledi.

Share
602 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ