logo

ÇAKIR, SAĞLIK KURULUŞLARINDA ATAMALARI AÇIKLADI

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, kamuya ait sağlık kuruluşlarında sözleşmeleri biten bazı yöneticilerin sözleşmelerinin yenilendiği, bazılarının da ilk kez sözleşme imzaladığını açıkladı.

Çakır, yaptığı açıklamada, Kdz. Ereğli’de Kamuya ait Sağlık Kuruluşlarındaki Sözleşmeli Yöneticilerin, bir kısmının sözleşmeleri bittiğini hatırlattı.

Geçtiğimiz haftalarda sözleşmeleri yenilenen ve ilk kez sözleşme imzalayan yöneticilerin atamalarının bugün itibarıyla resmi olarak gerçekleştirildiğini ifade eden Çakır şunları kaydetti:

“Bu minvalde Kdz. Ereğli İlçe Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Sezer Çetinkaya yeniden imza atarak görevine devam ediyor. Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Vildan Türkeli sözleşmesi devam ettiği için görevinin yürütmeye devam ediyor. Öte yandan sözleşmesi biten idari Mali İşler Müdürü İbrahim Duvarcı, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü İsmail Koçak, Müdür Yardımcıları Ercan Yirmibeşcik, Ebru Kösterili Likoğlu, Dilek Arslan, Başhekim Yardımcısı Dr. Hasan Cemil Kılınç sözleşmelerini yenileyerek görevlerine kaldığı yerden devam ediyorlar.
Başhekim yardımcılığına ilk kez atanan Radyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Zeynep Yüceler Şener Kadroya yeni katılanlardan oldu.
Kdz. Ereğli Ağız Diş Sağlığı Merkezine Dt. Meltem Çavuşoğlu Başhekim olarak imza atarak, atamaları bu gün itibari ile resmen yapıldı.
Ağız Diş Sağlığı Müdürü Ercan Özen sözleşmesi devam ettiği için görevine devam ediyor.”

“HAYIRLI OLSUN”

Sözleşmeleri yenilenen yöneticilerin çalışmalarından memnun olduğunu dile getiren Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, “idarecilerimiz nezdinde tüm Sağlık Çalışanlarımızın Covit 19 süresince yürütmüş oldukları başarılı ve fedakâr çalışmalarından dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor, atanan idarecilerimize görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler:
Share
286 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ