logo

ÇATAKLI VE DOĞA KOLEJİ AİLELERİ ACILI!

Kdz. Ereğli’de Eğitim Camiasının yakından tanıdığı isim, Utku Eğitim Kurumları A.Ş. okullarından Doğa Koleji Genel Müdürü Öğretmen Hülya Çataklı(69), hayatını kaybetti.

Kdz. Ereğli Utku Eğitim Kurumları(İTÜ-DOĞA KOLEJİ) kurucularından ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı’nın eşi, Eğitimciler; Lüsyen Çataklı Özçep’in annesi, Caner Özçep’in kayınvalidesi, Merhum Orçun Çataklı’nın annesi, Can Özçep’in sevgili ananesi, Sema Türkgülü ve Hulki Tekin’in ablaları, Utku Koleji kurucularından emekli öğretmen, hayatını çağdaş eğitime adayan, sevilen insan Hülya Çataklı altmış dokuz yaşında iken vefat etti.

.

AMANSIZ HASTALIKLA MÜCADELE EDİYORDU!

Bir süre önce amansız hastalık nedeni ile ameliyat olan Hülya Çataklı, İstanbul Acı badem Hastanesinde tedavi görmekte iken bu sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.

Merhume Hülya Çataklı’nın Cenazesi bugün(20 Aralık Pazar) saat 16.30’da Erdemir camiinde kılınacak cenaze namazının ardından şehir mezarlığına defnedilecek.

Haber Hayat Yayıncılık ekibi olarak Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Etiketler:
Share
2567 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ÇATAKLI VE DOĞA KOLEJİ AİLELERİ ACILI!” için 2 Yorum

  1. Nazif Ofluoğlu : diyor ki:

    Sevgili hocama allahtan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun. Ali abim ve ailesine da sabırlar diliyorum, Ereğli dışında olduğumdan birlikte olamayacağız , çok üzgünüm..

  2. Mekanı cennet olsun geride bıraktıklarına ALLAH sabırlar ihsan eylesin başımız sağolsun ALLAH ım inşallah sizi cenneti ile müşerref eylesin saygı değer öğretmenim 😪