logo

CEYHAN’LI GAZETECİLER EREĞLİ’Yİ ÇOK SEVİNCE!..

Adana Ceyhanlı gazeteciler Şahin Özer ile Ceyhun Özer, toplantı için geldikleri Zonguldak’tan sonra Ereğli’yi gezip Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Doğan Gönüllü ile dostluklarını pekiştirince gezi planlarını bozup Ereğli’de birkaç gün daha kalmaya karar verdi.

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti ev sahipliğinde gerçekleşen Türkiye Gazeteciler Federasyonu Basın Vakfı genel kurulu sonrası, hafta sonunda Belediye organizasyonu ile Ereğli’yi gezen, Adana Ceyhan Gazeteciler Derneği Onursal Başkanı, Radyo Televizyon program yapımcı/sunucusu Şahin Özer ile Ceyhan Gazeteciler Derneği Başkanı Gazeteci Ceyhun Özer, Ereğli’de birkaç gün daha kalmaya karar verdi.

DOSTLUKLAR PEKİŞTİ, YENİ PROJELER KONUŞULDU

Genel Kurul sonrası Çanakkale gezisi yapmayı planlayan Şahin Özer, sahibi olduğu CRT Medya’nın Yöneticisi oğlu Ceyhun Özel ile birlikte Zonguldak’tan Ereğli’ye tekrar gelerek Haber Hayat Yayıncılık İmtiyaz Sahibi Doğan Gönüllü’yü ziyaret ederek dostluklarını pekiştirdi, şehri gezdi ve yeni projeler üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

EREĞLİ’Yİ GÖRÜNCE KARADENİZLİ OLDU!

Ereğli’yi ve sosyal kültürel yaşamını çok beğendiğini ifade eden Özer, beğenisini sosyal medya hesabından paylaştı. Ereğli’ye planlı olarak tekrar gelmek isteğini bildiren Özer, “Karadeniz’de doğmadık ancak, Sonradan Karadenizli olduk. Avrupa’dan yol arkadaşım. Doğan Gönüllü kardeşim ile Avrupa’da olduğu gibi Küçük Avrupayı yani medeniyetin, yeşilin, hoşgörünün ve emeğin kenti Ereğli ‘nin güzelliklerini Sosyal Mesafeyi aksatmadan sürdürüyoruz.Tabi CRT MEDYA eski Yayın Yönetmenimiz Olgun hocam ile. Yemyeşil doğası, Karadeniz EREĞLİ de, aldığımız nefesi tüm hücrelerimizde hissetmeye başladığımız için tatili uzattık. Tüm dostlara Selam Olsun… ” açıklaması yaptı.

GÖNÜLLÜ “YİNE BEKLERİZ “

Medya yöneticileri Şahin ve Cayhun Özer’e Ereğli pidesi ve sahilde çay ikram eden Gönüllü’de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti ve “vakit darlığı nedeni ile çok ilgilenemedik ama bunu saymayız yine bekleriz” diyerek tekrar görüşebilmek dileklerini iletti.

Etiketler: »
Share
658 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ