logo

‘CHP EKONOMİ MASASI’ ZONGULDAK VE EREĞLİ’YE GELİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanlığı, ‘CHP Ekonomi Masası Heyeti’nin 28 Eylül Salı günü Zonguldak’a gelerek Zonguldak ve Türkiye ekonomisinin ele alınacağını açıkladı.

CHP Ekonomi Masası Heyeti, 28 Eylül Salı günü Zonguldak’a gelerek il merkezi ile Ereğli ve Çaycuma ilçelerinde bölge dinamikleri ile toplantı ve görüşmeler yaparak Zonguldak ve Türkiye ekonomisi ele alacak.

ÖZTRAK BAŞKANLIĞINDAKİ HEYET GELİYOR

CHP İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre; Cumhuriyet Halk Partisi’nin ekonomi politikaları ve işveren örgütlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın başkanlığındaki heyette, CHP’nin enerji ve altyapı projelerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İstanbul Milletvekilleri Akif Hamzaçebi, Enis Berberoğlu, Gökhan Zeybek, Turan Aydoğan, İzmir Milletvekili Bedri Serter, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve 24’üncü Dönem İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli bulunuyor. 

ZONGULDAK, EREĞLİ VE ÇAYCUMA PROGRAMLARI:

Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomi Masası heyeti, 28 Eylül salı günü Zonguldak Dedeman Otel’de saat 10.30’da ticaret ve sanayi odaları ve Zonguldak’ın tüm ekonomi paydaşları ile bir araya gelecek. Saat 13.00’e kadar sürecek olan toplantının ardından heyet üyeleri, Zonguldak merkezde esnaf ziyareti yapacak. Devamında CHP Ekonomi Masası heyeti iki ayrı koldan çalışmalarını yürütecek. Kdz. Ereğli’de çalışmasında heyet, 14.45’te tersaneler bölgesini ziyaret edecek. Daha sonra saat 16.00’da Kdz. Ereğli Ticaret Odası Başkanlığında, Batı Karadeniz Deniz Ticaret Odası ve Alaplı Ticaret Odaları ile toplantı yapacak. Heyetin diğer üyeleri de, Çaycuma’da 14.45’te Çaycuma Ticaret Odası ile görüşmelerde bulunacak.

PULAT: “BÜYÜK MEMNUNİYET DUYUYORUZ”

CHP Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat, programla ilgili yazılı açıklamasında “CHP Ekonomi Masası’nı Zonguldak’ta ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi, Zonguldak’taki tüm ekonomi paydaşları ile görüşerek, Zonguldak ekonomisinin bir fotoğrafını çekecek ve partimizin çözüm önerilerini anlatacak. Zonguldak’ın ekonomisinin daha iyiye gitmesi için çaba sarf eden ve bu anlamda CHP’nin ekonomi kurmayları ile bir araya gelecek olan sanayi ve ticaret odası başkanlarımıza, meslek örgütlerimize, iş insanlarımıza ve esnaflarımıza  şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

MİLLETVEKİLLERİ ÇALIŞIYOR

Öte yandan CHP Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş ile Deniz Yavuzyılmaz, Ekonomi Masası Heyeti bölgedeki temaslarının verimli geçmesi için yoğun bir tempoda çalıştıkları öğrenildi.

Paylaşın:
621 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ