logo

CİĞER, “İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE ULAŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer, kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında oluşturulan Vefa Sosyal Grubu olarak ihtiyaç sahibi aileler destek olmaya devam ettiklerini bildirdi.

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer, kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında oluşturulan Vefa Sosyal Grubu olarak ihtiyaç sahibi aileler destek olmaya devam ettiklerini bildirdi. Ciğer yaptıkları çalışmalarla ilgili şu bilgiyi paylaştı.

“BUGÜNE KADAR 185 KOLİ GIDA YARDIMI YAPILDI”

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli şubesi olarak ilçemizde de kendini hissettiren koranavirüs olayı ile ilgili kaymakamlığımız bünyesinde kurulan VEFA sosyal grubu içerisinde ilçemize  ve köylerimizde her gün ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar 185 koli gıda yardımı ve çeşitli nakdi yardımlar yapıldı. Gelecek haftadan itibaren 146 aileye 400 TL’lik nakdi yardim yapmaya devam edeceğiz. Yine bugün Hamzafakıhlı Karabacak mahallesindeki karantinaya alınan vatandaşlarımıza gıda ve nakit yardımı yaptık. Türk Kızılayı olarak her zaman bu zor günlerde vatandaşlarımızla birlikte olduk ve olmaya devam edeceğiz.”

Share
255 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ