logo

ÇORUMLUOĞLU “2020’Yİ YENİ BEKLENTİLERLE KARŞILIYORUZ”

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu yeni yıl mesajında “sevinç ve hüzünleriyle 2019 yılını geride bırakarak, her yeni yılın yeni bir başlangıç olduğunu hissettiğimiz, umutların tazelendiği, yeni beklentilerle 2020 yılını karşılıyoruz.” dedi.

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, yazılı yeni yıl mesajı yayınladı. Çorumluoğlu “sevgi, barış, hoşgörülü bir yaşam” dilediği yeni yıl mesajında şu görüşlere yer verdi:

Tüm dünyada olduğu gibi, Ülkemizde de sevinç ve hüzünleriyle 2019 yılını geride bırakarak, her yeni yılın yeni bir başlangıç olduğunu hissettiğimiz, umutların tazelendiği, yeni beklentilerle 2020 yılını karşılıyoruz.
Bu umut ve beklentilerle bizler, yeni bir seneye girerken, geride kalan bir yılın muhasebesini yaparak, gelecek yılı elimizden geldiğince, en iyi şekilde değerlendirebilmek için düşünmeli; zamanımızı ve enerjimizi en verimli şekilde kullanabilme gayretinde olmalıyız.
Dünyamızın dört bir yanında devam etmekte olan savaşlardan, terör ve şiddetten, açlıktan, yoksulluktan insanlığın kurtulması; tüm insanların daha huzurlu, sevgi, barış ve hoşgörü içinde yaşama arzusu taşıdığı, gönlümüzden geçen başlıca temennilerimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2020 yılının birlik ve beraberlik içinde Ülkemize, milletimize, ilçemize ve bütün insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diler, tüm halkımıza saygı ve selamlarımı sunarım.

Etiketler:
Share
390 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ