logo

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR MEKTUBU

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hazırlanan teşekkür mektupları AK Parti Kdz. Ereğli Teşkilatı’nda görev yapmış önceki dönem ilçe başkanlarına takdim edildi. Önceki dönem AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlarından Erol Şahin de sosyal medya üzerinden mektubun kendisine takdimi sırasında çekilen fotoğrafları paylaşarak, “Sayın Cumhurbaşkanımızın mektubu beni çok mutlu etti. Ne mutlu onunla yol yürüyenlere ne mutlu bana.”ifadelerine yer verdi.

Hatırlanacağı üzere Erol Şahin, 31 Mart 2019’da gerçekleştirilen yerel seçimlerinde AK Parti’nin belediye başkan adayıydı. Şahin’in ayrıca geçmiş seçimlerde seçim koordinasyon başkanlığı görevleri de vardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektubunda şu ifadeler yer aldı:

 “Kıymetli Erol Şahin Kardeşim;

Öncelikle size en kalbi duygularımla selamlarımı sunuyor, ailenizle birlikte sağlık, afiyet, esenlik diliyorum.

Hep birlikte, milletimiz ve yeryüzündeki tüm mazlumlar için umut ışığı haline gelmiş bir davaya hizmet ediyoruz. Bu dava, sizin gibi yüreğinde Büyük Türkiye idealini taşıyan teşkilat mensuplarımızın omuzlarında yükseliyor ve inşallah yükselmeye de devam edecek. Üstlendiği vazifelerin öneminin bilincinde olan sizler gibi dostlarımız ile omuz omuza çalışmayı nasip ettiği için Rabbime ne kadar hamd etsem azdır.

AK Parti gücünü birlik ve beraberliğinden almaktadır. Genciyle yaşlısıyla, erkeğiyle kadınıyla herkesin elini taşın altına soktuğu bir teşkilatın mensuplarıyız. Bu süreçte kimi zaman önemli sorumluluklar üstlenmemiz, kimi zaman fedakârlıklar yapmamız gerekebiliyor. AK Parti’de yeni – eski diye bir kavram yoktur, sadece görev değişikliği vardır. Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve aziz milletimizi layık olduğu yere taşıyacak daha çok vazifemiz var.

 Demokrasimizin güçlenmesi, ülkemizin kalkınması için “Güçlü Türkiye” sevdasıyla görev yaparak göstermiş olduğunuz fedakarlık ve özveri için teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarımızda Yüce Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum”

Share
530 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ