logo

“EKMEKLE OYNAMAYACAĞIZ” SÖZÜ VERİLDİ!

  • Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanlarından Murat Sesli, birlikte hareket ettiği İyi Parti Belediye Başkan Adayı Kuzeni Murat Sesli ile birlikte gerçekleştirdiği seçim ziyaretinde Kdz. Ereğli’ye hizmet etmeye etmek istediklerini belirterek “Göreve geldiğimizde bir tek kişinin bile ekmeği ile oynamayacağız… Çalışmayacak insan yoktur, çalıştırmadığınız personel vardır.” dedi.

İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediyesi 1. Sıra Meclis Üyesi Adayı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu, Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli ve belediye meclis üyesi adayları Kdz. Ereğli Kemerliler Derneği’ni ziyaret etti.

“İŞTEN ÇIKARTMA OLMAZ”

İyi parti Seçim Bürosundan verilen bilgiye göre; Burada mahalle sakinleri ile sohbet eden Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem belediye başkanlarından Murat Sesli, ekibiyle birlikte ilçeye hizmet etmek için yola çıktıklarını söyledi. Göreve geldiklerinde hiç kimsenin ekmeği ile oynamayacaklarını ifade eden Sesli “2007-2009 yılları arasında belediye başkanı olduğumda kimseyi işten çıkartmadık. 31 Mart’ta göreve geldiğimizde yine kimsenin ekmeği ile oynamayacağız. Ben ticaretle uğraşıyorum. Benim yanımda 40 tane adam çalışıyor. Kasıtlı olarak kimsenin ekmeği ile oynamam. Bir kişinin ekmeği ile oynamak demek onun ailesinin, çoluğunun çocuğunun rızkı ile oynamak demek. Birisi bir yerde çalışmıyorsa yerini değiştirirsin ama işten çıkartma olmaz. Çalışmayacak insan yoktur, çalıştırmadığınız personel vardır.” dedi.

Kdz. Ereğli Kemerliler Derneği yöneticileri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Sesli ve ekibine çıktıkları yolda başarılar diledi.

Paylaşın:
133 Kez Görüntülendi. Etiketler:
#

SENDE YORUM YAZ