logo

EMİTT FUARI’NDA KDZ. EREĞLİ STANDI DA AÇILDI

Dünyanın en büyük 4 turizm fuarı arasında bulunan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’nda Kdz. Ereğli Standı açıldığı bildirildi.

Kdz. Ereğli Belediyesi Basın Ofisi’nden verilen bilgiye göre; 94 Ülkeden bin 201 katılımcının yer aldığı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) düzenlenen törenle açıldı.

Fuarın açılışına Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, eşi Neriman Posbıyık, Belediye Meclis üyeleri, Başkan Yardımcıları ve çok sayıda davetli katıldı.

EREĞLİ’NİN STANDI BEĞENİ TOPLADI

Fuarda, üç boyutlu tasarımlar, Cehennemağzı Mağarası, Herkül, çilekli kadın ve tanıtıcı görsellerle Kdz. Ereğli standı büyük beğeni topladı, davetlilerin ilgisini çekti.

BEKTAŞ, “EREĞLİ, FUARIN HAKKINI VERMİŞ”

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, EMITT Fuarında Kdz. Ereğli standını ziyaret ederek “Ereğli Belediyesi buraları hiç ihmal etmiyor; bu sene de hakkını vermiş, Başta başkanım olmak üzere bütün ekibi kutluyorum. Ellerine sağlık, güzel bir stand hazırlamışlar ve temsil etmeye çalışıyorlar. EMITT’in  Zonguldak olarak hakkını verme zamanı geldi diyorum. Bundan sonra daha güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum” dedi.

ÇORUMLUOĞLU, “TÜM VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ”

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu da yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bugün EMITT’te Ereğli standında vatandaşlarımızla birlikte olmaktan büyük mutluluk duydum. Güzel bir stand olmuş. Ben de ilk kez standı ziyaret ettim. Burada halkımızın ilgisinden memnunuz. Başta belediye başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımızı bu standımıza davet ediyorum. Turizm fuarının ilçemiz, ilimiz, ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.”

POSBIYIK, “GÖSTERİLEN İLGİ BİZİ MUTLU ETTİ”

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık Kdz. Ereğli standında konukları ağırladı. Yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bütün standları dolaşıyoruz. Ereğli Belediyesi standındayız. Herkes tarafından beğenilen bir stand. Çilek reçeli. Ereğli pidesi dağıtıyoruz. Büyük bir talep var. Çocuk kitaplarını, Ereğli’yi tanıtan yayınları paylaşıyoruz. Valimiz, rektörümüz buradaydı. Bizi tebrik ettiler. Gerçekten standımız çok güzel oldu. Mağarasıyla, ‘Herkül’üyle, çileğiyle, turizmiyle… Hamsi festivali, Türkiye’nin En Büyük Festivali olan Sevgi Barış Dostluk Festivali tanıtımlarıyla büyük bir beğeni aldı. Kdz. Ereğli’yi en iyi şekilde temsil ettikleri için ekip arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. “

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen EMITT Fuarı’ndaki standı, 3’üncü salon, B-432 No’lu bölümde bulunuyor ve yoğun ilgi görüyor.

  • GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Share
633 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ