logo

ERDEMİR YÖNETİMİNDE GÖREV DAĞILIMI VE TEMSİLCİ DEĞİŞİKLİĞİ

ERDEMİR’in Yönetim Kurulu Üyelerinde görev dağılımı ve temsilci değişikliğine gidildi. Buna göre; Toker Özcan’ın görevi sona erdi, Gürtan Damar ve Aslıhan Döğer yönetime girdi.

Konu ile ilgili, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu(KAP)’a yapılan Özel Durum Açıklamasında şöyle denildi:

Şirketimiz tüzel kişi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Murahhas Azası OYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.’nin gerçek kişi temsilcisi Toker ÖZCAN’ın görevleri 23 Şubat 2021 tarihi itibariyle sona ermiştir.

Şirketimizin 23 Şubat 2021 tarih ve 9754 no.lu Yönetim Kurulu kararıyla; Şirketimiz tüzel kişi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Murahhas Azası OYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.’nin 23 Şubat 2021 tarih ve 2021/03 no.lu Yönetim Kurulu kararı gereğince Gürtan DAMAR’ın OYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş. adına hareket eden temsilcisi olarak ticaret siciline tescil ve ilanına karar verilmiştir. Gürtan DAMAR’ın özgeçmişine ekte yer verilmektedir.
Şirketimizin 23 Şubat 2021 tarih ve 9755 no.lu Yönetim Kurulu Kararıyla;- OMSAN Lojistik A.Ş.’nin (Temsilcisi: Aslıhan DÖĞER) Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Murahhas Aza,- OYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.’nin (Temsilcisi: Gürtan DAMAR) Murahhas Aza olarak görevlendirilmelerine karar verilmiştir.

Share
402 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ