logo

ERDEMİR’DEN KAMPANYAYA ANLAMLI DESTEK: 8 MİLYON TL.

Koronavirüs’le mücadele kapsamında başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına OYAK Maden Metalurji Grup Şirketlerinden Erdemir ve Erdemir Maden’den toplam 8 milyon TL’lik destek sağlandığı bildirildi.

Koronavirüs salgınıyla mücadeleye destek olmak için T.C. Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına bir destek de OYAK Maden Metalurji Grup Şirketlerinden Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (Erdemir) ve Erdemir Maden’den geldi.

ERDEMİR 5,5 MİLYON; ERMADEN 2,5 MİLYON TL. KATKI VERDİ

Tüm dünyayı saran koronavirüs salgınının etkilerinin en aza indirilmesi amacıyla T.C. Cumhurbaşkanlığı tarafından hayata geçirilen “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına Erdemir’den 5,5 milyon TL ve Erdemir Maden’den 2,5 milyon TL olmak üzere toplam 8 milyon TL’lik destek geldi.

“ANLAMLI DESTEĞİ SAĞLAMAKTAN GURUR DUYUYORUZ”

Erdemir ve Erdemir Maden tarafından yapılan açıklamada, “T.C. Cumhurbaşkanlığı bünyesinde hayata geçirilen kampanya kapsamında büyük küçük demeden yapılan her bir destek büyük önem taşıyor. Erdemir ve Erdemir Maden olarak böyle anlamlı bir kampanyaya destek vermekten dolayı gurur duyuyoruz” ifadeleri yer aldı.

Kampanya özellikle koronavirüs salgını nedeniyle faaliyetini geçici süreliğine sonlandıran iş kollarında çalışanlara ve diğer ihtiyaç sahiplerine destek olunması amacıyla gelir yaratılması konusunda büyük önem taşıyor.

KONAKLAMA , YEMEK VE ULAŞIM DESTEKLERİ…

Erdemir, ayrıca Kdz. Ereğli Kaymakamlığı ile iş birliği içerisinde bölgede hizmet veren sağlık çalışanlarına Erdemir Konukevi’nde konaklama imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra bölgede çeşitli lokasyonlarda konaklayan sağlık çalışanlarına yemek servisinde bulunan Erdemir, Kdz. Ereğli Vefa Koordinasyon Grubu’nun 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara yönelik çalışmalarına katkı sağlamak üzere şoförlü araçları ile ulaşım hizmeti veriyor.

Share
504 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ