logo

ERDEMİR’DEN ‘PERSONEL ALIM’ AÇIKLAMASI

Kdz. Ereğli’de kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları(ERDEMİR) yönetiminden, bugün başvuruları başlayan, meslek lisesi mezunlarının personel olarak işe alımları ilgili ‘bilgi notu’ niteliğinde yazılı açıklama yapıldı.

  • İşe alım başvurularının 16 Nisan 2021 tarihine kadar devam edeceği belirtilen ve ayrıca sınav ve değerlendirme yapılacağı belirtilen açıklamada şöyle denildi:

“İşe alımlarını, stratejileri ve hedefleri doğrultusunda belirlediği ihtiyaçlara uygun olarak gerçekleştiren Erdemir hali hazırda çeşitli işletme ünitelerinde saat ücretli statüde görev yapmak üzere işe alım prosedürlerini yürütmektedir.

SAYI BELİRTİLMEDİ, “İHTİYAÇ ÇERÇEVESİNDE” DENİLDİ

Erdemir; bölgemizdeki meslek liselerinin metalürji, makine, metal, elektrik/elektronik ve endüstriyel otomasyon, meslek yüksek okullarının metalürji/döküm, metal, makine, elektrik/elektronik, kontrol ve otomasyon bölümlerinden mezun, 18-25 yaşları arasında, tercihen askerliğini yapmış, uygulanacak sınavlarda ve değerlendirmelerde başarı sağlayan adaylar arasından ihtiyacı çerçevesinde işe alım gerçekleştirecektir. 

Başvurular Erdemir Ana Kapı’dan form doldurulmak suretiyle alınmakta olup, başvuru esnasında pandemi koşulları göz önünde bulundurularak, maske ve mesafe konusunda gerekli tüm önlemlerin alınmasına dikkat edilmektedir.  Başvurular 16 Nisan 2021 tarihine kadar alınmaya devam edilecektir.”

Etiketler:
Share
1497 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ