logo

EREĞLİ BELEDİYESİ SBD TV YAYININA BAŞLADI

Kdz. Ereğli Belediyesi İletişim ve Medya biriminin koordinasyonunda, Bilgi İşlem ekibinin desteğiyle  SBD TV (Sevgi Barış Dostluk TV) kurularak yayın hayatına başladı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediye hizmetlerine ve kentin kültürel ve sanatsal değerlerine öncelik verecek olan SBD TV’nin (Sevgi Barış Dostluk TV) yayın hayatına başladığını duyurdu.

Belediye Basın Bürosundan verilen bilgiye öre; SBD TV’nin kurulması ve yayın hayatına başlamasında emeği olan Belediye İletişim ve Medya birimi ile Bilgi İşlem ekibini kutlayan Posbıyık, SBD TV’nin aynı zamanda kentin belediye hizmetleri, sanatsal ve kültürel faaliyetlerinin arşivi olacağını söyledi.

Posbıyık, şunları belirtti;

“Bundan böyle belediye hizmetlerimizi anlatan filmlerin yanı sıra, Ereğli’nin kültürel, tarihi zenginliklerini ortaya koyacak, turizm potansiyelini destekleyecek tanıtıcı filmler burada yayınlanacak. SBD TV internet ortamında yayın yapacak. Ereğli’ye iz bırakmış isimlerle, meslek sahipleriyle, sanatçılarla, yazarlarla söyleşiler yapılacak. Burada canlı yayınlar da olacak. Filmlerin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı da devam edecek.”

SBD TV’ye aşağıdaki sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek:

sbdtv.kdzeregli.bel.tr
www.facebook.com/sevgibarisdostluk.tv
www.instagram.com/sbd__tv
twitter.com/KdzEregliBel

Etiketler: »
Share
298 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ