logo

‘EREĞLİ KENT HABER’ YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde www.ereglikenthaber.com adlı internet haber sitesi yayın hayatına başladı.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki yerel haber internet sitelerine bir yenisi daha eklendi. İmtiyaz Sahipliğini Ahmet Cemil Özaydın’ın, Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü’nü de Fahrettin Özaydın’ın yapacağı www.ereglikenthaber.com adlı internet haber sitesi bir süre gerçekleştirdiği test yayınlarının ardından 01 Nisan 2021 Perşembe günü itibariyle yayın hayatına başladı.

“KAMUOYUNU BİLGİLENDİRECEĞİZ”

2020 yılı sonuna kadar Haber Hayat Yayıncılık’ın Haber Sorumluluğunu üstlenen Özaydın, Ereğli Kent Haber Yazı İşleri Müdürü olarak yaptığı açıklamada; ilkeli yayıncılık anlayışıyla doğru ve güvenilir haberleri kamuoyuna tarafsız bir şekilde aktaracaklarını belirtti. Özaydın, “özel haberlerimizle gündem yaratmanın yanı sıra Ereğli başta olmak üzere Zonguldak ve diğer ilçeleri ile komşu illerdeki güncel haberleri de okurlarımıza zaman mefhumu gözetmeksizin duyuracağız. Yine ulusun genelini ilgilendiren haberlere de yer vererek kamuoyunu bilgilendireceğiz.” dedi.

SORUMLULUK BİLİNCİ İLE…

İletişim Fakültesi Mezunu ve yüksek lisansını 2019 yılında tamamlayan başarılı gazeteci Fahrettin Özaydın, Ereğli Kent Haber ekibi olarak yerel basının; demokrasinin gelişmesine ve sürdürülmesine önemli katkı sağladığının bilincinde olduklarını ifade etti ve bu sorumluluk bilincinde yayınlarını sürdüreceklerini kaydetti.

Haber Hayat Yayıncılık Ekibi olarak; çalışma arkadaşımız Fahrettin Özaydın’a ve refikimiz Kent Haber’ e başarılarla dolu yayın hayatı dileriz.

Etiketler: »
Share
925 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ