logo

EREĞLİ KIZILAY, 65 YAŞ ÜSTÜNE DESTEK GELENEĞİNİ SÜRDÜRDÜ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Türk Kızılay’ı tarafından sahil bandında kurulan stantta, 14.00 ila 18.00 saatleri arasında sokağa çıkma izinleri olan 65 yaş üstü vatandaşlara maske, dezenfektan ve su dağıtımı gerçekleştirildi.

Koronavirüs salgını dolayısıyla Pazar günü 14.00 ila 18.00 saatleri arasında sahil bandına inen vatandaşları her hafta olduğu gibi bu hafta da unutmayan Türk Kızılay’ı Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve gönüllülerle sahil bandına inen vatandaşlara su, maske ve dezenfektan dağıtımı gerçekleştirdi.

“ZORLUKLARI BİRLİKTE ATLATACAĞIZ”

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Ciğer, 65 yaş üstü vatandaşlara maske, dezenfektan dağıtımında ve su ikramında bulunduklarını ifade ederek, “Ülke olarak zor günler geçirdiğimiz bu süreci vatandaşlarımızın yanında yer alarak zor günleri birlikte atlatacağız. Bugün de 65 yaş üstü büyüklerimizle onların yanında yer aldık. Türk Kızılay’ı Ereğli şubesi olarak her zaman yanlarında olacağız. Yeter ki kurallara uyalım. Bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız” dedi.

Etiketler: »
Share
354 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ