logo

EREĞLİ KIZILAY’DAN BERBER VE KUAFÖRLERE KORUYUCU DESTEK

Kızılay Kdz. Ereğli Şubesi tarafından, berber ve kuaför salonlarına maske, eldiven ve dezenfektan dağıtımı gerçekleştirdi.

Kızılay Ereğli Şubesi, Kronaviüs’le mücadele kapsamında aktif çalışmasını sürdürüyor.

İhtiyaç sahiplerine, çocuklara ve 65 yaş üstü vatandaşlara desteklerle toplum tarafından takdir edilen Kızılay Ereğli Şubesi, yaklaşık 55 günlük aradan sonra 11 Mayıs Pazartesi tarihi itibari ile yeniden dükkanlarını açan berber ve kuaförleri de unutmadı.

Ereğli Kızılay Şube Başkanı Yaşar Ciğer, 14 Mayıs Perşembe günü beraberinde yönetim kurulu ve şube gönüllü üyeleri ile birlikte, berber ve kuaförleri ziyaret ederek maske, eldiven ve dezenfektan desteğinde bulundu.

MALZEME DESTEĞİ VERDİ , UYARIDA BULUNDU

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Kızılay Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer “Bu zor günlerde her zaman halkımızın ve esnafımızın yanındayız. Bugünde yeniden dükkân açan berber ve kuaför sahibi arkadaşlarımızı ziyaret ederek hem kendileri hem de müşterileri için çok dikkat etmeleri konusunda uyarıda bulunduk. Kendilerine maske, eldiven ve dezenfektan desteği verdik” dedi.

MEMNUN OLDUKLAR

Öte yandan Ciğer ve ekibi, Salon Sinan markası ile Erdemir Caddesinde erkek kuaförlüğü yapan Sinan Üzmez ve ekibinden Sezai Çolakoğlu ile Selim Yoldaş’a malzeme desteğinde bulunurken, muhabirimizin rast gelmesi üzerine, Kızlay’ın çalışmalarından sitayişle bahsederek anlamlı desteği memnuniyetle karşıladıklarını ifade ettiler.

KIZILAY’A TEŞEKKÜR…

Kızılay Ereğli Şubesi tarafından yapılan bu destek ile ilgili olarak açıklamada yapan Ereğli Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Murat Cebesoy’da, Kızılay Şubesine desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini dile getirerek, Kızılay’ın her zaman yanında olduklarını söyledi.

  • GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Etiketler: » »
Share
357 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ