logo

EREĞLİ PTT YENİ YERİNDE HİZMETE BAŞLADI

Kdz. Ereğli’de yaklaşık 2,5 yıldır geçici binada ve iptidai şartlarda hizmet veren PTT, çarşı merkezindeki yeni modern binasında hizmet vermeye başladı. Yeni PTT Binasının önünde vatandaşların yine de işlem sırası kuyruğunda bekliyor olması ise dikkatlerden kaçmadı!

Kdz. Ereğli’de Merkez PTT ( Posta ve Telgraf Teşkilatı )binası hizmete açıldı.

İlçede 2018 yılından bu yana İbrahim Efe Caddesi(Kargolar Caddesi) üzerinde bulunan bir binada verilen PTT hizmetleri, bugünden(14 Aralık Pazartesi) itibaren ilçe merkezinde bulunan Merkez PTT binasından verilmeye başlandı. İbrahim Efe Caddesi üzerinde bulunan PTT binası ise yine PTT’ye bağlı olarak kargo hizmeti vermeye devam edecek.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, sabah erken saatlerde Merkez PTT binasına gelerek, personele ‘hayırlı mesailer’ temennisinde bulundu. Binada incelemede bulunan Bozkurt, çeşitli işlemleri için PTT’ye gelen vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

BOZKURT “ÇARŞI MERKEZİNDE HAREKETİLİK ARTACAK”

Bozkurt, PTT’nin hizmete başlamasıyla ilgili, “Kdz. Ereğli Merkez PTT binamız, bugünden itibaren hizmet vermeye başladı. Ay başında yaptığım açıklamada da ifade ettiğim gibi, PTT binamızın yapımını tamamladıktan sonra tefrişatını da hızlı bir şekilde bitirerek yeni yıla girmeden halkımızın hizmetine açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun. PTT’nin hizmete girmesiyle birlikte, ilçe merkezindeki hareketliliğin biraz daha artacağına inanıyorum. Bu vesileyle, PTT binamızın ilçemize kazandırılmasında geçmişten bu güne katkısı ve emeği olan herkese teşekkür ediyor, kıymetli vatandaşlarımız ile PTT çalışanlarına bir kez daha hayırlı, uğurlu olsun diyorum.”

Öte yandan ; Yeni PTT Binasının önünde vatandaşların yine de işlem sırası kuyruğunda bekliyor olması ise dikkatlerden kaçmadı.!

  • GALERİ FOTOĞRAFLARI İÇİN GÖRSELLERİ TIKLAYNIZ:

Etiketler: »
Share
675 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

EREĞLİ PTT YENİ YERİNDE HİZMETE BAŞLADI” için 1 yorum

  1. ASIM CAKIR : diyor ki:

    BIR PTT BINASINI 10 YILDA YAPAMADILAR SIMDIDE HAYIRLI OLSUN VATANDAS YINE KUYRUKTA YAZIN SICAGI KISIN YAGMURUNDA BEKLIYECEK ARAC PARK YERINE SUNDURMA YAPILMASI BILE DUSUNULMEMIS NESI HAYIRLI BUNUN ANLAYAN VARMI???????