logo

EREĞLİLİ ÖNCEL, MÜHİMMAT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI

MKEK Kırıkkale Mühimmat Fabrikası Müdürlüğüne Kdz. Ereğlili Endüstri Yüksek Mühendisi İhsan Çağatay Öncel atandı.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu(MKEK) Kırıkkale Mühimmat Fabrikası Müdürlüğüne Ereğli Lisesi Mezunu, Endüstri Yüksek Mühendisi, Kdz. Ereli’de Avukat ve siyasetçi İlker Öncel’n oğlu İhsan Çağatay Öncel atandı.

Yaklaşık 22 yıldır aynı fabrikada görev yapan başarılı yönetici İhsan Çağatay Öncel, MKEK Mühimmat Fabrikasında son olarak AR-GE Müdürü olarak görev yapıyordu. Öncel, 4 Haziran 2020 tarihinde Fabrika Müdürlüğü görevine vekaleten atandı.

Hukukçu Baba İlker Öncel, oğlunun atamasını “sağlık ve başarılar dilerim.Allah utandırmasın.” sözleri ile duyurdu.

ÇAĞATAY ÖNCEL KİMDİR?

1974 yılında Zonguldak Ereğli doğumlu olan İhsan Çağatay Öncel, ilk, orta ve lise öğrenimini Ereğli’de tamamladı. 1996 yılında Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2013 yılında, Kırıkkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını tamamladı. 1997 yılından buyana MKE Mühimmat Fabrikasında çalışmaktadır. Mühimmat Fabrikasında 1997-1999 yılları arasında Mermi Kalite Mühendisi, 1999-2011 yılları arasında Kalite Güvence Başmühendis ve 2011-2020 yılları arasında Ar-Ge Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Genç, dinamik ve çalışkan ekibiyle birçok başarılı projeyi hayata geçirerek Türk Silahlı Kuvetleri’nin güçlenmesine büyük katkılar sağladı. Birçok ulusal ve uluslar arası sempozyumlara bildirileri ile katılmıştır. Evli ve 2 çocuk babası olan Öncel’e başarılar dileriz. (Kaynak: Gündem71)

Share
1199 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

EREĞLİLİ ÖNCEL, MÜHİMMAT FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI” için 2 Yorum

  1. Cevdet Yılmaz : diyor ki:

    Her atama siyasi diyenlere duyuru.

  2. Suat Önder : diyor ki:

    KdzEreğli li hemşehrim Endüstri Mühendisliğinden meslektaşım kardeşimin daha nice başarılar elde edeceğine inancımla KUTLUYORUM.