logo

EREĞLİLİ TEKVANDO ŞAMPİYONUNA OKULUNDAN TEŞEKKÜR BELGESİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Doğa Koleji 10. sınıf öğrencisi Yasin Açıkgöz, Uluslararası Tekvando şampiyonasında 1. olarak kürsüye çıkınca, okul yönetim Kurulu tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi ve çiçek takdim edildi.

10-17 Mart tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Türkiye Açık Tekvando şampiyonasında (Turkish Open) 45 kiloda mücadelede eden Kdz. Ereğli Tekvando Karate Spor Kulübünden Yasin Açıkgöz rakiplerini geçerek şampiyon oldu.

MURAT KALEM: “ŞAMPİYONLUKLARIN ADAMI YASİN AÇIKGÖZ”

Kdz. Ereğli Doğa koleji öğrencisi olan Yasin Açıkgöz için, Kdz. Ereğli Tekvando Spor Kulübü Antrenörü Murat Kalem, tebriklerini iletti.

Antrenör Kalem açıklamasında; “Sporcum Yasin Açıkgöz, İstanbul’da yapılan Uluslararası Turkish Open turnuvasında gençler 45 kilogramda şampiyon oldu. Yokluğumda Sporcumun arkasından çıkan Hakan Şengönül hocaya, Halil Özduran hocalarımıza teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca bizlerden desteğini esirgemeyen Zonguldak Gençlik Spor İl Müdürümüz Hakan Yüksel beye, Ereğli ilçesi müdürümüz Serkan Keleş beye, İl temsilcisi babam Zeki Kalem’e, Doğa Koleji Müdürü Caner Özçep’e teşekkürlerimi sunarım. Uluslararası Turkish Open’da şampiyon olan sporcumu tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Daha önce birçok Türkiye şampiyonlukları bulunan Yasin, bu kez Uluslararası şampiyonluğa ulaştı. Milli sporcu için artık hedef Dünya ve Avrupa şampiyonlukları” ifadelerini kullandı.

DOĞA KOLEJİ’NİN GURURU OLDU

Öte yandan; Doğa Koleji Yönetim Kurulu’da okullarından uluslararası şampiyon çıkmasından duydukları gurur ifade ederek, Kdz. Ereğli Tekvando Spor Kulübü Antrenörü Murat Kalem’i ve 10. sınıf öğrencileri Yasin Açıkgöz’ü tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Doğa Koleji’nde pandemi tedbirleri dikkate alınarak düzenlenen kutlama törenine ; Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Hatice Nümran Hasdemir, Zehra Karahan, Nazım Efe, Lüsyen Çataklı ve Okul Müdürü Caner Özçep katıldı.

Share
523 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ