logo

ERMED YÖNETİMİ SEÇİMLE İŞBAŞINDA…

Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği’nin (ERMED)’ ilk Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan seçimde oy birliği sağlanarak yönetim ve denetim kurulu üyeleri belirlendi. Kurucu üyelerin tamamı yönetim ve denetim kurulunda yar aldı.

Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği’nin Birinci Olağan Genel Kurul Toplantısı, Kdz. Ereğli Öğretmenevi Lokali’nde gerçekleştirildi.

13 Temmuz Salı günü Öğretmenevi toplantı salonunda üyelerin katılımı ile gerçekleştirilen genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Toplantıda ilk konuşmayı, dört ay önce kurularak hızla çalışmalarına başlayan ERMED’in Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Gönüllü yaptı ve Genel Kurula katılan tüm üyelere teşekkür etti.

DİVAN HEYETİNDE KAPAN, ÇAKIR VE ASLANBAY YER ALDI

Divan heyeti, Fikri Kapan’ın başkanlığında Yeşim Çakır ve İzzet Aslanbay’ın katılımıyla oluşturulurken, Genel Kurul gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunmasının ardından, faaliyet raporu oylanarak kabul edildi. Daha sonra mali rapor da okunarak oylamaya sunuldu. Mali raporun oybirliğiyle kabul edilmesinin ardından, derneğin 2021-2024 dönemine ait tahmini bütçesi de oylanarak kabul edildi. Genel Kurul’da, derneğin federasyon üyelikleri veya kurucu üyelikler söz konusu olduğunda ve delegelerin belirlenmesi için yönetim kuruluna yetki verilmesi de görüşülürken, bu gündem maddesi de oylanarak kabul edildi.

TÜM KARARLAR OY BİRLİĞİ İLE….

Tek liste ile gidilen Genel Kurul’da, ERMED Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Doğan Gönüllü, Fikri Kapan, Hüseyin Aksakal, Aykut Ateş ve Sabriye Aşır; Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine İzzet Aslanbay, Yusuf Zobar, Şafak Negüzel, Didem Yıldıztepe ve Ersay Gönüllü; Denetim Kurulu asil üyeliklerine Arzu Tekin, Yeşim Çakır ve Fahrettin Özaydın; Denetim Kurulu yedek üyeliklerine ise Yasin Akçın, Funda Arslan ve Zeliha Kapan oy birliği ile seçildiler.

MEMNUNİYET, GÜVEN VE BAŞARI” VURGULARI YAPILDI

Genel Kurul Toplantısı’nın dilek ve temenniler bölümünde, derneğin tüm üyeleri tek tek söz alarak dernekle ilgili görüş ve önerilerini dile getirdiler. Üyeler, dernek çatısı altında bulunmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederken, Divan Başkanı Kapan’da sakin, düzeyli ve güzel bir kongre olduğunu belirtti, seçilen yönetime başarılar diledi. Seçimden sonra, listesi oy birliği ile kabul edilen Doğan Gönüllü söz alarak, duyulan güvene tekrar teşekkür etti ve hep birlikte başarılı faaliyetlerde bulunacaklarını kaydetti.

Olağan Genel Kurul, toplu fotoğraf çektirilmesiyle sona erdi.

İLK ÇİÇEK YILMAZ’DAN

Öte yandan; Türk Metal Şube Başkanı Yakup Yılmaz’ın, çiçek göndererek ilk kutlamayı yaptığı genel kurul sonrası Gönüllü de, günün anısına bayan üyelere ve eşine birer çiçek takdim etti.

GALERİ FOTOĞRAFLARI :

Share
281 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ