logo

ERMED’DEN MEDYA ZİYARETLERİ

Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği(ERMED) Yönetim Kurulu Üyeleri; Medya ziyaretleri kapsamında Ereğli Fm Radyosu/Dijital Gazetesi ile Kent Haber Dijital Gazetesini ziyaret etti.

Kdz. Ereğli Dijital Medya ve Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ilçede yayın yapan medya kuruluşlarını ziyaret ederek başarılı yayınlar diledi.

2 Nisan 2021 Cuma günü gerçekleştirilen ilk ziyarette ERMED Başkanı Doğan Gönüllü, Başkan Yardımcısı Fikri Kapan ile Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Ateş; aynı zamanda Dernek Saymanı olan Ereğli FM Yayın ve Reklam Müdürü Arzu Tekin ve Ereğli FM Haber Merkezi Yönetmeni Yusuf Zobar ile bir süre görüş alışverişinde bulundu.

GÖNÜLLÜ “EREĞLİ FM ÖNEMLİ MESAFELER ALDI; KUTLUYORUZ”

Ziyarette Ereğli FM Haber Merkezi Yönetmeni Yusuf Zobar’a dernek üye formunu takdim eden Başkan Gönüllü, ERMED yönetim kurulu adına yaptığı konuşmada, “ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Halil Bozkuş’un kuruluş yıldönümü mesajı Ereğli FM’in geldiği noktayı net bir şekilde özetleyen içeriğe sahip. Radyodaki müzik yayınlarının yanı sıra,  haber program ve bültenleri,  internet sitesi üzerinden yapılan haber akışı ile Ereğli FM çok önemli mesafeler aldı. Başta Sayın Bozkuş olmak üzere sizleri kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Ziyarette ayrıca Zobar’e üyelik başvuru formu mesai arkadaşı Arzu Tekin ve Dernek Başkanı Doğan Gönüllü tarafından sunuldu.

Tekin ve Zobar’da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

HOŞ GELDİN EREĞLİ KENT HABER

ERMED heyetinin sonraki durağı, Yönetim Kurulu Üyesi Sadettin Yıldızhan’ın da katılımı ile 1 Nisan’da yayın hayatına başlayan Kent Haber Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Özaydın oldu.

Aynı zamanda kendisi de ERMED’in kurucu üyesi olan Ereğli Kent Haber Yazı İşleri Müdürü Fahrettin Özaydın’ı tebrik eden heyet, başarılı yayın hayatı ve bol kazanç diledi. 

GENÇ YETENEKLER MESLEĞİ İLERİ TAŞIYACAK

Ziyarette konuşan ERMED Başkanı Gönüllü, Özaydın’la Haber Hayat yayıncılık çatısı altında uzun yıllar bir arada çalıştıklarını ve artık bir ağabey kardeş gibi olduklarını söyleyerek bundan sonra da iş-özel hayatlarındaki birlikteliğin ve dayanışmanın devam edeceğini kaydetti. Ayrıca Kapan, Ateş ve Yıldızhan da Özaydın’a destek ve birliktelik mesajları vererek başarılı bir yayın hayatı dileğinde bulundular. Görüşmede geleceğe yönelik projeler de masaya yatırılarak, mesleğin itibarının arttırılması açısından genç yeteneklerin sorumluluk almalarının önemi dile getirildi.

ERMED yönetiminden yapılan ziyaretin kendisini mutlu ettiğini dile getiren Özaydın da meslek büyüklerinin birliktelik ve dayanışma mesajlarından ayrıca memnun olduğunu ifade etti. 

Etiketler:
Share
319 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ