logo

ERTUĞRUL “ÇOK VERİMLİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK”

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Op.Dr. Eylem Ertuğ Ertuğrul CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Zonguldak temaslarını “çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik” sözleri le değerlendirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Op.Dr. Eylem Ertuğ Ertuğrul CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Zonguldak temaslarını yazılı açıklama ile değerlendirdi. Kılıçdaroluğ’nun 13 Ocak’ta Zonguldak’ta gün boyu gerçekleştirdiği programlarda yoğun ve samimi ilgi gördüğü belirten Ertuğrul duyduğu memnuniyeti, “Ülkenin birçok noktasında, doğusunda ve batısında CHP li olmayan kesimlerle bir araya gelen Sayın Genel Başkanımız, bu temaslarını Zonguldak’ımızda da sürdürdü. Şehirde esnaf ziyaretinin ardından basına kapalı olarak gerçekleştirilen üç ayrı toplantıda önce STK temsilcileri, muhtarlar, iş insanları ve kanaat önderleri ile, sonra kadınlarla ve son olarak da gençlerle bir araya gelen Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu, bu buluşmalarda sadece partimizin politikalarını anlatmakla kalmadı, aynı zamanda kendisini dinleyen temsilcilerin görüşlerini de aldı.” şeklinde ifade etti.

“ÖZELLİKLE CHP’Lİ OLMAYANLARLA TEMAS ÖNEMLİYDİ”

Toplantının bir çok açıdan faydalı olduğunu savunan Ertuğrul, “Bu görüşmelerin özellikle CHP li olmayan kişilerle gerçekleştirilmesi, partimize uzak kesimlerle temasa geçilmesi açısından önem taşımaktaydı.
İlçemizden pek çok STK temsilcisi, mahalle ve köy muhtarı, kanaat önderleri, iş insanları, çevreciler, kadınlar ve gençler toplantıya yoğun ilgi göstererek Sayın Genel Başkanımızı dinlediler, fikirlerini paylaştılar. Genel Başkanımıza sorularını ve sorunlarını aracısız, ilk ağızdan iletme fırsatını yakaladılar. Bu anlamda çok verimli bir toplantı geçirdik.” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ertuğrul sözlerinin sonunda takdir ve teşekkür mesajlarını şöyle iletti: Tüm katılımcıların olumsuz hava koşullarına rağmen gösterdikleri yoğun ve samimi ilgi görülmeye değerdi. Zaman ayırarak toplantımıza katılım sağlayan tüm vatandaşlarımıza, organizasyon boyunca üstün çaba gösteren çok değerli CHP Zonguldak İl ve Kdz Ereğli İlçe Yönetim Kurulu Üyesi yoldaşlarıma, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.

Paylaşın:
625 Kez Görüntülendi. Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ