logo

ERTUĞRUL, İDDİALARI YALANLADI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul, basın mensuplarının delege yapılmaması ile ilgili herhangi bir yönetim kurulu kararının bulunmadığını bildirdi.

CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul, yazılı bir açıklama yaparak; partilerinin üyesi olan basın mensuplarının delege yapılmaması yönünde yönetim kurulu kararı alındığı iddialarını yalanladı.

Ertuğrul’un bu yöndeki açıklaması şöyle:

“Son günlerde Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olan basın mensuplarımızın delege yapılmaması yönünde Yönetim Kurulu Kararı Aldığımız iddiaları üzerine sosyal medyada ve bazı web sitelerinde gerçeği yansıtmayan asılsız haberler yapılmakta olduğunu üzüntüyle görmekteyiz. Tüzüğümüzün  4.Bölüm 38.Maddesinde Delegelik, Kongre Üyeliği ve Süresi  Açıkça Yazmakta olup, Basın mensuplarımızın delege yapılmaması ile ilgili herhangi bir Yönetim kurulu kararımız bulunmamaktadır. Sosyal medya ve bazı web siteleri üzerinde yayınlanmakta olan bu tür asılsız haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetimi parti tabanımızla mümkün olduğu kadar ortak mutabakat çerçevesinde kongre sürecini ilerletmektedir.”

Share
917 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ