logo

“FİLYOS ÇALIŞTAYI” DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

‘Filyos Çalıştayı’ değerlendirme toplantısının ikincisi Vali Mustafa Tutulmaz’ın da katılımıyla yapıldığı bildirildi.

Filyos Vadisi Proje kapsamında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) ev sahipliğinde gerçekleştirilmesi planlanan ‘Filyos Çalıştayı’ değerlendirme toplantısının ikincisi Vali Mustafa Tutulmaz’ın da katılımıyla yapıldı.

Valilikten verilen bilgiye göre ; Valilik makamında düzenlenen toplantıya ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Vali Yardımcıları Turgut Subaşı, Mehmet Türk, ile Çalıştay tertip komitesi üyeleri katıldı.

Toplantı kapsamında, Çalıştay için oluşturulan odak grupları ile ilgili yapılanlar, Çalıştay sürecinde yapılması planlanan çalışmalara ilişkin detaylar, tertip komitesince Vali Tutulmaz ile paylaşıldı.

KONULAR ÖZETLENDİ:

Filyos Çalıştayı’nda projenin coğrafi, ekonomik, kültürel ve teknolojik yönleri, çevresel etkileri, yatırım kapsamı, turizm ve tanıtım boyutu, bölgesel kalkınma, istihdama etkileri ve yöre halkının beklentileri gibi konuların değerlendirmeye alınacağı ifade edildi.

VALİ TUTULMAZ’DAN TAM DESTEK

Verilen bilgide ; Vali Mustafa Tutulmaz toplantıda, ZBEÜ Üniversitesi tarafından hayata geçirilen çalışmada birliktelik ve sağlanan işbirliğinin memnuniyet verici olduğunu vurguladı. Tutulmaz ayrıca çalışmaya her türlü destek ve katkıyı vereceğini belirterek, emeği geçenleri kutladı, çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler:
Share
473 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ