logo

FİLYOS ZİYARETİNDE TOSYALI YÖNETİCİSİ HEYETİ BİLGİLENDİRDİ

Filyos Endüstri Bölgesi ve Limanına, ziyaret gerçekleştiren Filyos Çalıştayı Tertip Komitesi heyetine, Tosyalı Yönetici Şirket Genel Müdürü Ramazan Yücel, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Türkiye’nin ilk Mega Endüstri Bölgesi olacağı ilan edilen Filyos Endüstri Bölgesi ve Limanına, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı ve çalıştay heyetinin ziyarette bulunduğu bildirildi.

GENEL MÜDÜR YÜCEL BİLGİLENDİRDİ

BEÜ Basın Ofisinden verilen bilgiye göre ; 29 Aralık Salı günü gerçekleştirildiği bildirilen ziyarette Çufalı’ya Filyos Çalıştayı Tertip Komitesi üyeleri eşlik etti. Filyos Çalıştayı kapsamında gerçekleştirilen ziyaret sırasında Bolu Ulaştırma Bölge Müdürü Erdem Öncebe ve BAKKA yetkilileri de hazır bulundu, Tosyalı Yönetici Şirket Genel Müdürü Ramazan Yücel yapılan çalışmalar hakkında heyete bilgi verdi.

ÇALIŞTAYA HAZIRLIK ZİYARETİ…

Rektör Çufalı konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Türkiye’nin en büyük beş yatırımdan biri olan ‘Filyos Vadisi Projesi’ kapsamında, projenin ilk gününden beri düzenli ziyaret ve istişarelerimizi yapıyoruz. Filyos Vadisi projesine akademik, teknolojik ve bilimsel altyapı desteği sağlamak üzere Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ev sahipliğinde Filyos Çalıştayını gerçekleştireceğiz. Bu kapsamda Çalıştay Tertip Komitesi üyeleri ile bugün bu ziyareti gerçekleştirdik.” dedi.

‘Filyos Vadisi Projesi’nin ; Zonguldak’a önemli katkı sunmanın yanı sıra hem bölgesel hem de ülke kalkınmasında lokomotif olacağına dikkat çeken Çufalı, projeye her türlü desteği sunmaya hazır olduklarının altını çizdi.

Etiketler:
Share
570 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ