logo

GAZETECİLERDEN BAŞKAN POSBIYIK’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Yönetimi ve kentte görev yapan bazı basın mensupları Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Dernek Başkanı Necati Günay, yerel basına katkıları nedeniyle Başkan Posbıyık’a plaket sundu. Posbıyık, yerelde politik ayrımcılık yapmadan birlik ve beraberlik içerisinde vatandaşa hizmet etme hedefiyle hareket ettiklerini söyledi.

Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği yönetimi ve kentte görev yapan bazı basın mensuplarının, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret ederek basına katkıları nedeniyle teşekkür ettiği ve Dernek Başkanı Necati Günay’ın meslektaşları adına Başkan Posbıyık’a çiçek takdim ettiği, plaket sunduğu bildirildi.

POSBIYIK “MİLLETVEKİLLERİ YAPSIN POLİTİKAYI”

Belediye Basın Bürosundan verilen bilgiye göre; Belediye Başkanı Posbıyık da basın mensuplarına ziyaretleri için teşekkür etti. Yerel basına katkılarının her zaman süreceğini belirten Başkan Posbıyık, “Tenkit edilmeye asla lafımız yok. Tek üzüldüğümüz nokta tek taraflı bilgilerle bize bir şey sormadan yazılan yazılar… Bunlar üzüyor bizi… Ancak, bizler her daim basına destek olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Her zaman şunu söylüyorum; CHP’liyim onur duyuyorum ama asla particilik yapmıyorum Ereğli’de. Hangi düşüncede olursa olsun benim vatandaşımdır. Yerelde politika yapılmasın, milletvekilleri yapsın politikayı… Bizler birlik beraberlik içerisinde vatandaşa hizmet edelim” diye konuştu.

Etiketler:
Share
287 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ